قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای عید سعید فطر

تاریخ انتشار: 1398/02/31

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای عید سعید فطر

هتل های مشهد در عید فطر

عید فطر از مهم‌ترین جشن‌ها و اعیاد مسلمانان است. در کشور عزیزمان نیز، عید فطر از اعیاد بسیار مهم محسوب می‌شود و با چند روز تعطیلی رسمی همراه است. عید فطر همانند سایر مناسبات شیعی دارای آداب و اعمال خاص خود می باشد که از مهم ترین آن می توان به نماز عید فطر اشاره کرد. اهمیت این عید بزرگ به قدری زیاد است که تعداد زیادی از مسلمانان را پس از یک ماه بندگی و راز و نیاز به مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) می کشاند. به این دسته از مسافران مشهد باید عرض کنیم هتل های نزدیک حرم در مشهد بسیار سریع تکمیل ظرفیت می شوند و باید زودتر از تاریخ سفرتان به مشهد کارهای رزرو هتل در مشهد را انجام دهید زیرا احتمال پیدا کردن هتل دلخواهتان بصورت حضوری بسیار کم است. برای دانستن قیمت هتل های مشهد در ایام عید فطر با سایت زواران همراه باشید. در این مطلب قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد را باهم بررسی می کنیم.

هتل آپارتمان تبسم مشهد

می توان گفت هتل آپارتمان تبسم در مشهد با افتتاح در سال 96 در دسته نوسازترین هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر می باشد. پیاده روی 5 دقیقه ای تا حرم امام رضا(ع) تنها فاصله ایست که از هتل تبسم تا حرم مشهد دارید. وسایل و لوازم جدید و زیبا که در هتل آپارتمان تبسم استفاده شده، فضای زیبایی را پدید آورده است. لازم به ذکر است خدمات و امکانات هتل آپارتمان تبسم مشهد در حد هتل های دو ستاره می باشد و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

قیمت هتل آپارتمان تبسم مشهد از 13 تا 16 خرداد برای تعطیلات عید فطر نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان تبسم مشهد: خیابان امام رضا-امام رضا 3 بن بست اول یا بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

اگر به دنبال هتل آپارتمان خوب در مشهد هستید قطعا نام هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد را شنیده اید. هتلی نزدیک به حرم که دسترسی بسیار آسانی به حرم مطهر دارد و امکانات زیادی که برای اقامت مسافران در مشهد فراهم کرده، رضایت زائران را کسب کرده است. اتاق های دنج و آرام هتل رنگین کمان مشهد اقامت همراه با آرامش را در مشهد به شما هدیه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان رنگین کمان در مشهد از 13 تا 18 خرداد برای عید فطر نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان رنگین کمان : مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان وطن در مشهد در سال 97 افتتاح و آغاز به کار کرده است و همین سبب شده که هتل وطن بسیار تمیز، مرتب و دلباز باشد. از هتل آپارتمان وطن مشهد تا حرم حدود 5 دقیقه پیاده روی دارد. لابی شیک و مجلل هتل وطن مشهد از همان ابتدای ورود پذیرای مسافران مشهد است. پلن اتاق های هتل آپارتمان وطن مشهد، اتاق های دو تخته، سه تخته، چهار تخته و اتاق های کانکت یک خوابه 5 تخته می باشد و نشان می دهد برای هر نوع سفری کاملا مناسب است.

قیمت هتل آپارتمان وطن در مشهد از 14 تا 18 خرداد ماه در عید فطر نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان وطن: مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

هتل آپارتمان وطن مشهد

رزرو هتل در مشهد برای عید سعید فطر98

سفر به مشهد در عید فطر، یک ماه نماز و روزه شما را جلا می بخشد. یکی از خاطره انگیزترین سفرها به مشهد می تواند سفر به مشهد در عید فطر باشد به ویژه هنگامیکه نماز عید فطر در حرم امام رضا(ع) برگزار می شود، دیدن وحدت و همبستگی مسلمانان در حرم مطهر لذت وافری در شما بوجود می آورد. برای رزرو هتل در مشهد برای عید فطر کافیست با سایت زواران تماس بگیرید.

رزرو هتل های مشهد: 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/31


 

نماد اعتماد الکترونیکی