قیمت هتل در مشهد برای خرداد98

تاریخ انتشار: 1398/03/18

قیمت هتل در مشهد برای خرداد98

هتل های مشهد در نیمه دوم خرداد98

با اتمام ماه مبارک رمضان و تعطیلات نیمه خردادماه، قیمت هتل ها نیز تغییراتی داشته اند. هرچند سفر به مشهد در عید فطر و تعطیلی های نیمه خرداد بسیار مورد استقبال هموطنان عزیز قرار گرفت با این حال در این ایام شهر مشهد به دلیل تعداد زیاد مسافران بسیار شلوغ و خیابان ها دارای ترافیک هستند. اگر سفر با آرامش و در خلوتی یکی از خواسته های شما از سفر به مشهد می باشد اکنون می توانید برای این سفر معنوی آماده شوید. در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های قیمت مناسب در مشهد را بیان میکنیم.

هتل آپارتمان شارین مشهد

هتل آپارتمان شارین در مشهد همیشه در دسته هتل آپارتمان های خوب و در عین حال قیمت مناسب مشهد می باشد. اتاق های هتل آپارتمان شارین مشهد دارای چیدمان های زیبا و ساده هستند و فضای بزرگ و دلباز برای میزبانی از مسافران مشهد را دارند. لابی و فضای داخلی هتل آپارتمان شارین در مشهد دنج و شیک می باشند.

قیمت هتل آپارتمان شارین مشهد در خرداد نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان شارین: مشهد - خیابان امام رضا 12 - چهارراه دانش شهید حنایی 9

هتل آپارتمان شارین مشهد

هتل آپارتمان هیراد مشهد

هتل آپارتمان هیراد در مشهد را می توان از هتل آپارتمان های نوساز و نزدیک به حرم مطهر نام برد. هتل هیراد در سال 95 افتتاح شده است. از هتل آپارتمان هیراد تا حرم مطهر در مشهد حدود 10 دقیقه پیاده روی ست. مکان قرارگیری هتل آپارتمان هیراد بسیار آرام و بی سر و صداست که آرامش خاصی در سفر مشهد به شما می بخشد.

قیمت هتل آپارتمان هیراد در مشهد برای نیمه دوم خرداد نفری 55.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هیراد مشهد: خیابان امام رضا 12 - حنایی 5

هتل آپارتمان هیراد مشهد

هتل آپارتمان ققنوس مشهد

هتل آپارتمان ققنوس مشهد از هتل آپارتمان های باکیفیت و ارزان در شهر مشهد می باشد که همیشه به مسافران مشهد که بودجه محدودتری برای این سفر زیارتی و سیاحتی دارند پیشنهاد می دهیم. اتاق های زیبا و دلباز هتل ققنوس مشهد برای اقامت خوش در مشهد به خوبی چیده و تجهیز شده اند. امکانات عمومی هتل آپارتمان ققنوس در مشهد نیز به خوبی برای پذیرایی از شما مهیا شده است.

قیمت هتل آپارتمان ققنوس مشهد در اواخر خرداد98 نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ققنوس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - بین چهار راه دوم و سوم سمت چپ

هتل آپارتمان ققنوس مشهد

رزرو هتل آپارتمان قیمت مناسب در مشهد برای نیمه دوم خرداد ماه

اواخر خردادماه همیشه در مشهد خلوت و با آرامش زیادی همراه است. زیرا اکثر مسافران در تعطیلات نیمه خرداد به مشهد سفر می کنند و پس از آن تعداد مسافران مشهد بسیار کم می شوند. اگر در نیمه دوم خرداد قصد سفر به مشهد و رزرو هتل آپارتمان های قیمت مناسب را دارید می توانید از طریق سایت زواران هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

رزرو هتل آپارتمان قیمت مناسب در مشهد:  1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/03/18


 

نماد اعتماد الکترونیکی