قیمت هتل آپارتمان مشهد برای تیر

تاریخ انتشار: 1398/04/24

قیمت هتل آپارتمان مشهد برای تیر

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای تیر

هتل آپارتمان های شهر مشهد به دلیل قیمت مناسب در کنار خدمات و کیفیت خوب همیشه مورد استقبال مسافران مشهد واقع شده اند. برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد باید معیارهای خود را برای انتخاب هتل در نظر بگیرید. نزدیکی به حرم مطهر در مشهد یکی از ملاک های مهم برای رزرو هتل می باشد. در دهه پایانی تیر ماه هستیم و بسیاری از هموطنان عزیز قصد سفر به مشهد را دارند. اگر در این دسته هستید پیشنهاد می کنیم قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد را در این مطلب زواران دنبال کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت سایر هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد می توانید با سایت زواران تماس بگیرید.

تماس با زواران: 1008088(0519)

هتل آپارتمان آدینه مشهد

هتل آپارتمان آدینه در مشهد از نزدیک ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم امام رضا می باشد. با اقامت در هتل آدینه مشهد تنها 2 دقیقه پیاده روی برای رسیدن به حرم مطهر دارید. دسترسی آسان و خوب به حرم از خیابان نواب1 از ویژگی های مثبت این هتل آپارتمان است. فضای دلباز و زیبای هتل آپارتمان آدینه مشهد با امکانات و تجهیزات کافی و کامل خود پذیرای زائران گرامی می باشد.

قیمت هتل آپارتمان آدینه در تاریخ 25 تا 31 تیرماه نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آدینه: مشهد - خیابان نواب صفوی9

هتل آپارتمان آدینه مشهد

هتل آپارتمان سوره مشهد

هتل آپارتمان سوره مشهد که از سال 89 رسما شروع به کار کرده است از هتل آپارتمان های با سابقه اطراف حرم مطهر است که پس از سالها، در سال 97 بازسازی شده است. این بازسازی سبب شده هتل سوره مشهد کاملا نو و امکانات و وسایل آن جدید شوند. محل قرارگیری هتل آپارتمان سوره نیز در یکی از بهترین خیابان های منتهی به حرم مطهر می باشد که دسترسی خوب به حرم و مرکز شهر دارد. قیمت هتل آپارتمان سوره در مقایسه با خدمات و امکاناتش بسیار مناسب است.

قیمت هتل آپارتمان سوره مشهد در اواخر تیر نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سوره: مشهد - خیابان شیرازی5 - بازارچه آستانه پرست - مقابل مسجد صاحبکار

هتل آپارتمان سوره مشهد

هتل آپارتمان تام مشهد

هتل آپارتمان تام مشهد به تازگی و در سال 97 بازسازی شده است. هتل تام در مشهد دارای فضای داخلی زیبا و دلباز و اتاق های بزرگ و مجهز برای اقامت دارد. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا9 قرار گرفته و با پلن اتاق های 2تا7 تخته از شما مسافران مشهد به نحوی ارزنده پذیرایی می کند. اقامت در هتل آپارتمان تام مشهد حس راحتی و آرامش در سفر را به شما تقدیم می کند.

قیمت هتل آپارتمان تام مشهد از 23تا31 تیر نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان تام: مشهد - خيابان امام رضا٩ - روبروي پاركينگ هتل الماس نوين

هتل آپارتمان تام مشهد

تاریخ انتشار : 1398/04/24


 

نماد اعتماد الکترونیکی