قیمت هتل در مشهد برای عید غدیر

تاریخ انتشار: 1398/05/08

قیمت هتل در مشهد برای عید غدیر

قیمت هتل های مشهد در عید غدیر

عیدِ غدیر ۱۸ ذوالحجه می‌باشد که توسط مسلمانان شیعه برای جانشینی حضرت علی(ع) در مقام امامت پس از حضرت محمد جشن گرفته می‌شود. شیعیان بر طبق سنت دیرینه خود، عید غدیر خم را در مساجد، تکایا و هیئت‌های مذهبی همانند عید فطر، عید قربان و دیگر اعیاد مسلمانان جشن می‌گیرند. در کشور عزیزمان چه جایی بهتر از مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) برای برپایی جشن؟ هرساله مصادف با عید سعید غدیر نقاره های حرم رضوی نواخته می شود و آوای دلنشین آن شهر مشهد را فرا می گیرد. ریسه های نورانی و چراغانی های حرم مطهر و خیابان های اطراف حرم در مشهد به واقع دیدنی می شود. پخش نذوران مردمی در خیابان ها نیز در این عید بزرگ جایگاه خاص خود را دارد. اگر تاکنون در عید غدیر به مشهد سفر نکرده اید پیشنهاد می کنیم امسال فضای روحبخش و معنوی مشهد در عید غدیر را از دست ندهید. با ادامه این مطلب زواران همراه باشید و با قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد برای عید غدیر آشنا شوید.

هتل آپارتمان کوروش مشهد

هتل کوروش در مشهد دسترسی بسیار آسان به حرم و مرکز شهر مشهد را دارد. هتل آپارتمان کوروش مشهد که از سال 82 فعالیت خود را آغاز کرده از هتل های باسابقه مشهد محسوب می شود. اما هتل کوروش مشهد در سال 91 بازسازی و امکانات و خدماتش بروز شده است. اتاق ها و واحدهای اقامتی هتل کوروش مشهد تمیز و مجهز می باشند که برای سفرهای خانوادگی و دسته جمعی نیز مناسبند.

قیمت هتل کوروش مشهد برای عید غدیر و عید قربان نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان کوروش: مشهد - بلوار مدرس - جنب دفتر هواپیمایی ایران ایر - انتهای مجتمع تجاری رضا

هتل آپارتمان کوروش مشهد

هتل آپارتمان هزارویک مشهد

هتل آپارتمان هزارویک در یکی از خیابان های نزدیک حرم مشهد قرار گرفته است و این فاصله کوتاه تا حرم باعث شده مسافران زیادی هتل هزارویک مشهد را برای اقامت در شهر مقدس مشهد انتخاب کنند. قیمت مناسب هتل آپارتمان هزارویک باتوجه به بعد مسافت و خدمات و امکانات خوب در این هتل آپارتمان از ویژگی های غیر قابل چشم پوشی هتل آپارتمان هزارویک مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هزارویک مشهد در اعیاد غدیر و قربان نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هزارویک مشهد: خیابان امام رضا (ع) امام رضا 8 چهار راه دوم سمت چپ

هتل آپارتمان هزارویک مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین در مشهد از با کیفیت ترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد می باشد که خدمات در حد هتل های دو ستاره را به مسافران مشهد ارائه می دهد. اگر به دنبال رزرو یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد هستید قطعا هتل آفرین می تواند یکی از مناسب ترین گزینه های شما باشد. فاز جدید هتل آپارتمان آفرین مشهد بسیار جدید، زیبا و دلباز است که برای مسافران سخت گیر مشهد مناسب می باشد.

قیمت هتل آپارتمان آفرین مشهد برای عید قربان و غدیر نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آفرین: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

رزرو هتل در مشهد برای عید غدیر

چنانچه تصمیم سفر به مشهد در عید سعید غدیر خم را دارید با سایت زواران تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان بهترین هتل های مشهد با مناسب ترین قیمت را رزرو کنید. تنها کافیست خواسته های خود از هتل و بودجه رزرو هتل در مشهد را با ما در میان گذارید.

رزرو هتل های مشهد : 1008088(0519)

 

تاریخ انتشار : 1398/05/08

 

نماد اعتماد الکترونیکی