قیمت هتل های مشهد برای عید غدیر

تاریخ انتشار: 1398/05/22

قیمت هتل های مشهد برای عید غدیر

قیمت هتل در مشهد برای عید غدیر

واقعه غدیر از مهم‌ترین وقایع تاریخ اسلام است که در آن، پیامبر اسلام(ص) هنگام بازگشت از حجة الوداع در ۱۸ ذی‌الحجه سال دهم قمری در مکانی به نام غدیر خم، امام علی(ع) را ولی و جانشین خود معرفی کرد. حاضران در آن واقعه که بزرگان صحابه نیز در میان‌شان بودند، با امام علی(ع) بیعت کردند. مسلمانان و به خصوص شیعه همواره روز غدیر را یکی از عیدهای بزرگ می‌دانند و این روز در میان ایشان به عید غدیر معروف و مشهور است. به دلیل اهمیت این رویداد بزرگ، عید غدیر تعطیلی رسمی در کشور عزیزمان اعلام شده است. همواره در تمامی اعیاد و مناسبات مذهبی نزد مسلمانان و هموطنان گرامی، شهر مشهد در اولویت سفرهایشان می باشد. مدت زمان زیادی تا عید سعید غدیر باقی نمانده، از این رو با سایت زواران همراه باشید تا با قیمت رزرو تعدادی از هتل های مشهد برای عید غدیرخم آشنا شوید.

هتل خاور مشهد

هتل دو ستاره خاور در مشهد از هتل های خوب نزدیک حرم محسوب می شود. دسترسی بسیار عالی و فاصله کوتاه برای پیاده روی تا حرم مطهر یکی از بزرگترین مزایای هتل خاور مشهد محسوب می شود. هتل خاور همچنین از هتل های قدیمی شهر مشهد است که در سال 57 آغاز به کار کرده است ولی برای ارتقای خدمات و کیفیت خود در سال 97 نیز مورد بازسازی قرار گرفته است. اتاق های هتل خاور مشهد دارای تجهیزات کامل و خوب برای اقامت در مشهد می باشند.

قیمت هتل خاور مشهد برای عید سعید غدیر نفری 155.000 تومان است.

آدرس هتل خاور : مشهد- خیابان امام رضا- چهارراه دانش- جنب هتل بین المللی قصر

هتل خاور مشهد

هتل آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون در شهر مشهد دارای امکانات و خدمات خوب هتلی است که حتی در حد هتل های ستاره دار نیز می باشد. اتاق ها و فضای داخلی هتل آلتون مشهد دلباز و شیک هستند و خاطره به یاد ماندنی از این سفر معنوی برایتان به جا می گذارد. کیفیت غذای هتل آلتون در مشهد بسیار مطلوب می باشد که از سال 89 تاکنون همه را راضی و خشنود کرده است.

قیمت هتل آلتون مشهد در عید غدیر نفری 160.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آلتون : مشهد - خیابان شیرازی 21

هتل آلتون مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد

همانطور که می دانید انتخاب هتل آپارتمان بسیار حساس و مهم است. هتل آپارتمان درویش در مشهد گزینه خوبی برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد می باشد. فاصله بسیار کوتاه تا حرم مطهر که کمتر از 10 دقیقه پیاده روی ست باعث شده تا هتل درویش مشهد بسیار مورد استقبال زائران مشهد باشد. هتل آپارتمان درویش مشهد در سال 93 بازسازی شده است و فضای داخلی مرتب، تمیز و آرامی را برای اقامت در مشهد فراهم نموده است.

قیمت هتل آپارتمان درویش مشهد برای عید غدیر خم نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان درویش مشهد: مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان درویش مشهد

تاریخ انتشار : 1398/05/22


 

نماد اعتماد الکترونیکی