قیمت هتل در مشهد برای تاسوعا و عاشورا

تاریخ انتشار: 1398/06/05

قیمت هتل در مشهد برای تاسوعا و عاشورا

قیمت هتل های مشهد در ایام تاسوعا و عاشورا

سفر به مشهد در روزهای تاسوعا و عاشورا هم فال است هم تماشا، شما می توانید علاوه بر شرکت در عزاداری ها و زیارت امام رضا(ع)، آیین ها و مراسم های مخصوص این روز در مشهد را از نزدیک ببینید و لذت ببرید. مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در حرم مطهر مشهد به صورت کاملا ویژه، با شکوه و بصورت عمومی برگزار می شود تا عزاداران بتوانند نهایت استفاده و فضیلت را از این ماه برده و در مصیبت وارده با امام عزیزشان همدردی کنند. برای سفر به مشهد به ویژه در این ایام خاص که تعطیلی رسمی هستند بهتر است هرچه زودتر با سایت زواران تماس بگیرید و هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

هتل آپارتمان کوروش مشهد

هتل آپارتمان کوروش در مشهد دارای فضای آرام و دنج برای اقامت در مشهد می باشد. اتاق های واقع در هتل آپارتمان کوروش در مشهد امکانات و تجهیزات کافی و خوب برای مدت سفر شما به مشهد را ارائه می دهد. آپارتمان های هتل کوروش مشهد دارای آشپزخانه هستند که امکان آشپزی در سفر را برایتان فراهم می کند.

قیمت هتل آپارتمان کوروش در مشهد برای تاسوعا و عاشورا نفری 90.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان کوروش : مشهد - بلوار مدرس - جنب دفتر هواپیمایی ایران ایر - انتهای مجتمع تجاری رضا

هتل آپارتمان کوروش مشهد

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان مهتاب مشهد واقع در خیابان امام رضا5 تا حرم امام رضا(ع) حدودا 10 دقیقه پیاده روی دارد و برای مسافرانی که خواستار اقامت در نزدیک حرم مطهر هستند مناسب می باشد. فضای لابی و اتاق های هتل آپارتمان مهتاب شیک و دلباز است و دارای تجهیزات کافی برای اقامت در مشهد می باشد. هتل مهتاب مشهد قیمت مناسبی در تمام ایام سال ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان مهتاب مشهد در عاشورا تاسوعا نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مهتاب مشهد : امام رضا 5 چهنو 3 بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل تیانا مشهد

هتل تیانا در مشهد از هتل های نوساز نزدیک حرم مطهر می باشد. فضای راحت و دلباز هتل تیانا سبب شده بسیاری از مسافران مشهد آن را برای اقامت در مشهد انتخاب کنند. پرسنل مودب و با تجربه از ویژگی های مهم هتل تیانا است. هتل تیانا مشهد دارای پلن اتاق های متنوع برای جلب رضایت زائران مشهد می باشد.

قیمت هتل تیانا مشهد برای اقامت در تاسوعا و عاشورا نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل تیانا : مشهد - خیابان 17 شهریور - چهارراه عنصری - 17 شهریور 2/4 - پشت هتل آفریقا

هتل تیانا مشهد

تاریخ انتشار : 1398/06/05


 

نماد اعتماد الکترونیکی