قیمت هتل های مشهد برای تاسوعا عاشورا98

تاریخ انتشار: 1398/06/13

قیمت هتل های مشهد برای تاسوعا عاشورا98

قیمت هتل در مشهد برای عاشورا و تاسوعا سال 98

مشهد مقدس در ماه های محرم و صفر میزبان تعداد زیادی از مشتاقان زیارت امام رضا(ع) می باشد که نه تنها از شهر های مختلف ایران بلکه از کشورهای دور و نزدیک دیگر به این شهر زیارتی و سیاحتی سفر می کنند. روزهای تاسوعا و عاشورا به دلیل تعطیلی رسمی فرصت بسیار مناسبی برای سفر به مشهد است. برای سفر به مشهد در این روزهای خاص بهتر است هتل مورد نظرتان را از قبل انتخاب و با توجه به بودجه و معیارهای خود رزرو کنید. در مطالب قبلی سایت زواران قیمت تعدادی از هتل ها و هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد را برای تاسوعا و عاشورا بیان کردیم. اکنون نیز قیمت رزرو تعداد دیگری از هتل ها  هتل آپارتمان های مشهد را باهم بررسی می کنیم.

هتل خاور مشهد

هتل دو ستاره خاور مشهد در چهارراه دانش واقع شده و فاصله کوتاه کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) دارد. هتل خاور در مشهد از هتل های قدیمی و با سابقه است که از سال 57 آغاز بکار کرده. بازسازی هتل خاور مشهد در سال 97 باعث بهبودی خدمات و امکانات این هتل دو ستاره شده و رضایت زائران مشهد را بیش از پیش جلب کرده است. هتل خاور مشهد برای ایام تاسوعا و عاشورا قیمت بسیار مناسبی را ارائه می دهد.

قیمت رزرو هتل خاور مشهد برای تاسوعا و عاشورا نفری 105.000 تومان است.

آدرس هتل خاور : مشهد- خیابان امام رضا- چهارراه دانش- جنب هتل بین المللی قصر

هتل خاور مشهد

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان وطن در مشهد از هتل آپارتمان های نوساز نزدیک به حرم می باشد. هتل آپارتمان وطن مشهد که در سال 97 فعالیتش را آغاز کرده محیطی مرتب، تمیز و دلباز دارد. از مزایای هتل وطن مشهد نزدیکی به حرم و قرار گرفتن در خیابان امام رضا5 است. امکانات و تجهیزات اتاق ها و فضای هتل آپارتمان وطن برای اقامت در مشهد بسیار خوب و مناسب می باشد.

قیمت هتل آپارتمان وطن در مشهد برای رزرو در تاسوعا و عاشورا نفری 115.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان وطن : مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان شاد مشهد

هتل آپارتمان شاد مشهد مناسب افرادی ست که در سفر مشهد خواستار فاصله نزدیک به حرم مطهر هستند تا در هر زمان با کمترین پیاده روی به زیارت امام رضا(ع) بروند. هتل آپارتمان شاد در مشهد سال 95 بازسازی شده و فضای هتل و اتاق ها برای اقامت در مشهد و در جوار حرم مطهر کاملا آماده شده است.

قیمت هتل آپارتمان شاد مشهد در عاشورا و تاسوعا 98 نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان شاد : مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - ضلع شمالی بازار رضا - کوچه وثوقی

هتل آپارتمان شاد مشهد

تاریخ انتشار : 1398/06/13

 

نماد اعتماد الکترونیکی