هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای تاسوعا و عاشورا

تاریخ انتشار: 1398/06/16

هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای تاسوعا و عاشورا

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در تاسوعا و عاشورا

از آنجاییکه تعطیلی تاسوعا و عاشورا فرصت مناسبی برای سفر به مشهد می باشد، این شهر مذهبی در ایام عاشورا و تاسوعا میزبان تعداد زیادی از مشتاقان زیارت امام رضا(ع) است که از شهرها و حتی کشورهای مختلف به مشهد سفر کرده اند. اما هزینه رزرو هتل در مشهد برای تعطیلات در مناسبات خاص مذهبی با کمی افزایش همراه است. بسیاری از عزیزان در تاسوعا و عاشورا به دنبال رزرو هتل آپارتمان های ارزان هستند تا بتوانند هزینه های سفر را به خوبی مدیریت کنند. اگر شما هم برای عاشورا و تاسوعا 98 به دنبال هتل آپارتمان ارزان در مشهد هستید با این مطلب سایت زواران همراه باشید.

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان درویش در مشهد از سال 91 افتتاح شده و در سال 93 نیز بازسازی شده است. هتل آپارتمان درویش به دلیل موقعیت خوب مکانی اش زائران زیادی را به خود جلب می کند. با اقامت در هتل آپارتمان درویش مشهد حتی کمتر از 10 دقیقه پیاده روی دارید. هتل آپارتمان درویش در مشهد بسیار تمیز است و خدمات خوبی را به مسافران مشهد ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان درویش مشهد برای رزرو تاسوعا و عاشورا نفری 95.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان درویش : مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد یکی از هتل آپارتمان های خوب در نزدیکی حرم مطهر می باشد بطوریکه با 5 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم مطهر بروید. با رزرو و اقامت در هتل آپارتمان سارینا می توانید مطمئن باشید خدمات و امکانات لازم برای اقامت در مشهد را دریافت کنید. هتل آپارتمان سارینا در مشهد محیط دلباز و زیبایی دارد و به نسبت خدماتش قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

قیمت هتل آپارتمان سارینا مشهد در تاسوعا و عاشورا نفری 105.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سارینا : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد از سال 96 آغاز به کار کرده است. این هتل آپارتمان نوساز در خیابان شیرازی واقع شده و امکاناتی در حد هتل های یک و دو ستاره را به مسافران ارائه می دهد. کیفیت غذای هتل هومن مشهد خوب است و در کنار خدماتش رضایت زائران مشهد را جلب نموده است. قیمت مناسب هتل آپارتمان هومن و موقعیت مکانی خوب آن سبب شده همیشه در دسته پیشنهادات سایت زواران به مسافران مشهد باشد. 

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد در عاشورا تاسوعا 98 نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/06/16


 

نماد اعتماد الکترونیکی