قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/01

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای اربعین

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اربعین

می توان ادعا کرد شهر مشهد در ایران در مناسبات مذهبی از پرطرفدارترین شهرها برای سفر می باشد. در طول ماه محرم و صفر خانواده های زیادی را می بینیم که به این شهر زیارتی و سیاحتی سفر می کنند اما در ایام خاص و ویژه نظیر تاسوعا، عاشورا، اربعین و شهادت امام رضا(ع) تعداد مسافران اوج می گیرند. اربعین امسال در اواخر مهرماه است و نرخ هتل ها برای این روزها کمی متفاوت است. برای دانستن قیمت تعدادی از هتل اپارتمان های مشهد در اربعین ادامه این مطلب سایت زواران را بخوانید.

رزرو هتل آپارتمان در مشهد برای اربعین98 : 1008088(0519)

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری در خیابان امام رضا 19 قرار گرفته و نزدیک به ایستگاه اتوبوس و بی آر تی می باشد که رفت و آمدتان به حرم مطهر را بسیار سهل و آسان نموده است. به دلیل فاصله هتل آپارتمان معین درباری تا حرم امام رضا مشهد محیط هتل کاملا آرام و دنج می باشد. هتل آپارتمان معین درباری امکانات بسیار مناسبی در اختیارتان قرار می دهد تا سفری خاطره انگیز را در مشهد تجربه کنید.

قیمت هتل آپارتمان معین درباری مشهد 25 تا 27 مهرماه نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان معین درباری : مشهد - خیابان امام رضا 19

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل آپارتمان آنا در مشهد به تازگی و در سال 96 بازسازی شده است. هتل آپارتمان آنا مشهد در خیابان اما رضا8 قرار گرفته و فاصله پیاده روی آن تا حرم مطهر 10 دقیقه می باشد. امکان آشپزی در اتاق های هتل آپارتمان آنا مشهد از ویژگی های مهم هتل آپارتمان آنا در مشهد است. کیفیت غذایی رستوران هتل آنا مشهد بسیار مناسب و مطلوب می باشد.

قیمت هتل آپارتمان آنا در مشهد از25تا28 مهرماه نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آنا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - رجب زاده 10

هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد خدمات و امکانات بسیار خوب و بالاتر از سطح هتل آپارتمان های معمولی را ارائه می دهد. لابی و فضای داخلی هتل آپارتمان مشاهیر شیک و مبله بوده و اتاق های مرتبی را برای اقامت دارا می باشد. از طرفی هتل آپارتمان مشاهیر در مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در خیابان امام رضا مشهد به حساب می آید. اگر به دنبال رزرو هتل آپارتمان خوب در مشهد هستید، هتل آپارتمان مشاهیر مشهد انتخاب خوبیست.

قیمت هتل آپارتمان مشاهیر در مشهد برای اربعین98 نفری 155.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مشاهیر : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 4

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/01


 

نماد اعتماد الکترونیکی