قیمت هتل آپارتمان های خوب مشهد برای آذرماه98

تاریخ انتشار: 1398/09/02

قیمت هتل آپارتمان های خوب مشهد برای آذرماه98

قیمت هتل آپارتمان های خوب مشهد در آذر

با توجه به افزایش قیمت هتل ها امروزه تعداد زیادی از مسافران مشهد تمایل به رزرو و اقامت در هتل آپارتمان های مشهد دارند. سایت زواران برای جلب رضایت زائران مشهد همواره هتل های قیمت مناسب، با کیفیت مطلوب را به آنها معرفی می کند. برخی از هتل آپارتمان ها خدمات و تجهیزات در حد هتل های ستاره دار ارائه می دهند و درعین حال از هتل های ستاره دار مشهد ارزان تر هستند. ممکن است این هتل آپارتمان های باکیفیت قیمت بیشتری نسبت به هتل آپارتمان های معمولی در مشهد داشته باشند اما مطمئن باشید ارزش این هزینه اضافه را دارند. در ادامه این مطلب قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های خوب مشهد را می خوانید.

هتل آپارتمان آرین در مشهد

از بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد می توان هتل آپارتمان آرین مشهد را نام برد. هتل آپارتمان آرین مشهد از نظر کمی و کیفی با هتل های دو و سه ستاره مشهد برابری می کند. سرو وعده های غذایی بصورت بوفه، لاندری ، آشپزخانه مرکزی، روف گاردن، روم سرویس، کافی شاپ VIP، اینترنت وایرلس رایگان در لابی و واحد ها و... از امکانات هتل آپارتمان آرین در مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان آرین مشهد با سه وعده غذایی در آذر98 ، 135.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آرین مشهد: ابتدای خیابان امام رضا 3

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان سلما در مشهد از هتل آپارتمان های نوساز، تمیز و مرتب در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد است که از سال 97 افتتاح شده است. فاصله بسیار نزدیک هتل آپارتمان سلما مشهد تا حرم که حدود 5 دقیقه پیاده روی ست سبب شده هتل آپارتمان سلما مشهد بیش از پیش نزد مسافران مشهد محبوب شود همچنین کیفیت غذایی مطلوب هتل آپارتمان سلما مشهد مسافران را راضی و خشنود می کند.

قیمت هتل آپارتمان سلما در مشهد بصورت فولبرد برای آذر ماه نفری 115.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سلما مشهد: انتهاي خيابان امام رضا٣

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد در خیابان شیرازی مشهد واقع شده است. کیفیت و خدمات هل آپارتمان هومن مشهد در حد هتل های دو ستاره در مشهد است و نوساز بودن هتل آپارتمان هومن در مشهد از مهم ترین مشخصه های هتل آپارتمان هومن مشهد می باشد. هتل آپارتمان هومن مشهد دارای فضای داخلی و اتاق های زیبا با چیدمان های جدید و به روز است.

قیمت هتل آپارتمان هومن در مشهد برای آذر98 نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هومن: مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/09/02


 

نماد اعتماد الکترونیکی