آفرهای ویژه هتل های مشهد برای رزرو آذرماه

تاریخ انتشار: 1398/09/12

آفرهای ویژه هتل های مشهد برای رزرو آذرماه

تخفیف های استثنایی هتل های مشهد در آذر98

سفر به مشهد برای هموطنان عزیزمان سفری معنوی و به یاد ماندنی ست. در این سفر باید به رزرو هتل و پشتیبانی رزرو هتل های مشهد دقت ویژه داشته باشید تا درصورت بروز مشکلات پاسخگوی شما عزیزان به نحو احسن باشند. سایت زواران، سایت رزرو آنلاین هتل های مشهد با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت زائران گرانقدر می باشد. زواران برای بهره مندی از این سفر معنوی همواره هتل های خوب مشهد با قیمت مناسب را معرفی کرده است. ماه آذر یکی از بهترین ماه های سال برای سفر به شهر مقدس مشهد می باشد. با توجه به باز بودن مدارس و نبود مناسبات مذهبی در آذرماه 98 می توانید با خیال راحت و در آرامش به مشهد سفر کرده و به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) بروید. برای آذرماه سایت زواران تخفیف های استثنایی برای رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد را ارائه می دهد تا با کمترین قیمت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. در ادامه با ما همراه باشید و آفرهای ویژه برخی از هتل ها و هتل آپارتمان های خوب مشهد را مطالعه کنید.

آفرهای ویژه هتل ها و هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد

هتل کوثر مشهد

هتل کوثر مشهد از هتل های دو ستاره با کیفیت بسیار بالا می باشد. فاصله هتل کوثر در مشهد تا حرم امام رضا بسیار کوتاه است. فضای آرام و دلنشین هتل دو ستاره کوثر در کنار امکانات و خدمات عالی رضایت تمامی مسافران مشهد را تاکنون جلب نموده است.

قیمت استثنایی هتل کوثر مشهد در آذر98 نفری فقط 105.000 تومان می باشد.

آدرس هتل کوثر : مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - ضلع شمالی بازار رضا

هتل کوثر مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم مشهد از بهترین هتل های سه ستاره نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) است. هتل نسیم مشهد از سال 97 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و هتلی مرتب، تمیز، بزرگ و دلباز می باشد. تخفیف ویژه هتل نسیم در مشهد برای ماه آذر را از دست ندهید.

تخفیف ویژه هتل نسیم در مشهد برای رزرو های آذرماه نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل نسیم : مشهد - امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ

هتل نسیم مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد از نظر خدمات، امکانات و تجهیزات همانند هتل های دو ستاره می باشد. پیاده روی از هتل آپارتمان هومن مشهد تا حرم در مشهد حدود 5 دقیقه است. غذای باکیفیت هتل هومن مشهد از مزایای این هتل آپارتمان مشهد می باشد.

آفر فوق العاده هتل آپارتمان هومن مشهد برای آذر ماه تنها نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان نجف پور مشهد

هتل آپارتمان نجف پور در مشهد در سال 93 بازسازی شده است. هتل آپارتمان نجف پور مشهد در دسته هتل آپارتمان های تمیز با خدمات خوب می باشد. دسترسی آسان در کمترین فاصله زمانی به حرم مطهر از مشخصه های هتل آپارتمان نجف پور مشهد است.

قیمت هتل آپارتمان نجف پور مشهد با تخفیف استثنایی در آذر نفری 60.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان نجف پور : مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان نجف پور مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/09/12


 

نماد اعتماد الکترونیکی