قیمت هتل های مشهد برای دی 98

تاریخ انتشار: 1398/10/07

قیمت هتل های مشهد برای دی 98

قیمت هتل در مشهد در دی ماه

شهر مشهد شهری زیارتی و سیاحتی ست و مسافران مشهد علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) برای بازدید از مکان های گردشگری و تاریخی مشهد نیز به مشهد سفر می کنند. دی ماه، یکی از ماه های خلوت سال در مشهد می باشد که با خیال راحت می توانید به زیارت و سیاحت در مشهد بپردازید. برنامه ریزی برای سفر به مشهد مستلزم زمان می باشد پس اگر قصد سفر به مشهد در دی ماه را دارید از همین الان اقدام کنید. برای آشنایی با قیمت هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد در ماه دی، با سایت زواران همراه باشید.

هتل آبشار مشهد

هتل آبشار در مشهد از هتل های نوساز نزدیک می باشد. هتل آبشار مشهد هتلی دو ستاره است که خدمات و امکانات بسیار خوبی را به مسافران مشهد ارائه می دهد. اتاق های هتل آبشار در مشهد دلباز و دارای چیدمان های بسیار شیک و زیبا هستند. نزدیکی به حرم مطهر که حدود 5 دقیقه پیاده روی دارد برای مسافرانی که نزدیکی به حرم برایشان اولویت است، بسیار مناسب می باشد.

قیمت هتل دو ستاره آبشار مشهد تا آخر دی ماه نفری 95.000 تومان است.

آدرس هتل آبشار : مشهد- خیابان امام رضا5 - چهنو 10 - روبروی چهنو3

هتل آبشار مشهد

هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد

هتل آپارتمان سبزطلایی مشهد را می توان از هتل آپارتمان های خوب در مشهد نام برد. هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد در خیابان رجب زاده قرار گرفته و حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا دارد. فضای داخلی هتل آپارتمان سبزطلایی در مشهد دارای فضای دلباز و دلنشینی ست و از زمان فعالیت رضایت مسافران مشهد را جلب نموده است.

قیمت هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد در دی ماه نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سبز طلایی : مشهد - ضلع جنوبی باز رضا- شیخ طوسی 11- رجب زاده 16

هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد

هتل آپارتمان شیک مشهد

هتل آپارتمان شیک در مشهد در خیابان امام رضا 2 واقع شده و می توانید با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی به حرم مطهر مشرف شوید. هتل آپارتمان شیک مشهد در سال 97 آغاز به کار کرده است. هتل آپارتمان شیک مشهد دارای خدمات و امکانات مناسبی می باشد که نیاز های مسافران مشهد را در طول اقامت در مشهد برطرف می کند.

قیمت هتل آپارتمان شیک مشهد برای رزروهای دی98 نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان شیک : مشهد امام رضا 2 - روبه روی هتل کیانا

هتل آپارتمان شیک مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/07 

نماد اعتماد الکترونیکی