قیمت هتل های مشهد برای دی ماه 98

تاریخ انتشار: 1398/10/16

قیمت هتل های مشهد برای دی ماه 98

قیمت هتل در مشهد در دی

سفر به مشهد در تمام ماه ها و فصل های سال لطف و صفای خود را دارد و هموطنان عزیزمان حتی در فصول سرد سال نیز به مشهد سفر می کنند. هتل های مشهد برای دی ماه 98 قیمت های بسیار مناسبی ارائه می دهند. اگر قصد سفر به مشهد در این ماه را دارید، برای برنامه ریزی بهتر، باید قیمت هتل مد نظرتان را بدانید. در مطالب گذشته سایت زواران قیمت تعدادی از هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد را بیان کردیم. در این مطلب نیز قیمت تعدادی دیگر از هتل های مشهد را بررسی خواهیم کرد.

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا در مشهد از هتل های قدیمی و باسابقه مشهد می باشد که از سال 78 آغاز به کار کرده است و در سال 95 نیز برای بهبود خدمات و امکاناتش بازسازی شده است. فضای هتل دیبا زیبا و شیک و وسایل واقع در آن جدید و نو می باشند. اتاق های واقع در هتل دیبا مشهد تجهیزات و وسایل مورد نیاز و کافی برای اقامت در مشهد را برای مسافران مشهد فراهم می کند.

قیمت هتل دیبا در مشهد برای رزرو های ماه دی نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل دیبا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد با درجه سه ستاره در این شهر مشغول فعالیت می باشد. فاصله کوتاه هتل هلیا مشهد تا حرم امام رضا(ع) سبب شده تا مسافران مشهد تنها با 5 دقیقه پیاده روی به حرم مطهر مشرف شوند. رستوران هتل سه ستاره هلیا مشهد با غذاهای باکیفیت و لذیذ و پارکینگ هتل هلیا در مشهد را می توان از نکات مثبت هتل هلیا مشهد نام برد.

قیمت هتل هلیا مشهد در دی ماه 98 نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل هلیا : مشهد - خیابان امام رضا 8

هتل هلیا مشهد

هتل آپارتمان بهشت مشهد

هتل آپارتمان بهشت در مشهد را می توان از نزدیک ترین هتل آپارتمان ها به حرم مطهر امام رضا(ع) نام برد که در خیابان امام رضا2 قرار گرفته و با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم بروید. هتل آپارتمان بهشت مشهد به تازگی بازسازی شده و هتل تمیز و مرتب آماده میزبانی از زائران مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان بهشت مشهد برای دی نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان بهشت مشهد : امام رضا 2

هتل آپارتمان بهشت مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/16


 

نماد اعتماد الکترونیکی