قیمت هتل های مشهد برای هفته اول بهمن ماه

تاریخ انتشار: 1398/10/26

قیمت هتل های مشهد برای هفته اول بهمن ماه

قیمت هتل در مشهد در هفته اول بهمن98

همانطور که می دانید مشهد در بهمن ماه به دلیل وجود تعطیلی رسمی، در ایام خاص بسیار مورد استقبال هموطنان عزیز واقع می شود. یکی از مناسبات ویژه در بهمن امسال، شهادت حضرت فاطمه (س) است. قبل از این تعطیلات و در هفته ابتدایی بهمن ماه، هتل های مشهد قیمت بسیار مناسبی را ارائه می دهند که در ادامه مطلب سایت زواران می خوانید.

هتل هاترا مشهد

هتل سه ستاره هاترا مشهد که در سال 92 افتتاح شده، از هتل های نوساز و تمیز نزدیک به حرم در مشهد می باشد. از مزایای خوب هتل هاترا در مشهد سرویس رفت و برگشت رایگان به حرم است که بسیار مورد توجه مسافران قرار می گیرد. چیدمان های زیبا و خاص که در فضای داخلی هتل هاترا مشهد و اتاق های آن استفاده شده بسیار دلچسب و دلنشین است.

قیمت هتل هاترا در مشهد برای 1تا7 بهمن نفری 105.000 تومان می باشد.

آدرس هتل هاترا : مشهد - خیابان امام رضا - خیابان دانش غربی - نبش سرشور 37

هتل هاترا مشهد

هتل یکتا مشهد

هتل یکتا مشهد در خیابان امام رضا قرار دارد و فقط 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) فاصله دارد. هتل یکتا در مشهد دارای محیط آرام و دنج می باشد که حس راحتی و آرامش را در سفر به شما می دهد. اتاق های هتل یکتا در مشهد با رنگ های روشن و ساده چیدمان شده که فضا را بزرگتر و دلبازتر می کند.

قیمت هتل یک ستاره یکتا در اوایل بهمن نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل یکتا : مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

هتل ترنج مشهد

هتل یک ستاره ترنج در مشهد از هتل های قدیمی با سابقه درخشان در شهر مشهد می باشد. فعالیت هتل ترنج مشهد از سال 85 شروع شده و پس از 10 سال، به تازگی و در سال 95 بازسازی شده است. پس از بازسازی هتل ترنج مشهد خدمات، امکانات و تجهیزات خود را بیش از پیش بهبود بخشیده و تبدیل به هتلی تمیز، مرتب، نو و دلباز شده است که رضایت زائران مشهد را جلب می نماید.

قیمت رزرو هتل ترنج مشهد در اول تا هفتم بهمن ماه نفری 105.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ترنج : مشهد - اندرزگو 11 - ورودی باب الجواد

هتل ترنج مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/26


 

نماد اعتماد الکترونیکی