باغ وحش وکیل آباد مشهد

باغ وحش وکیل آباد مشهد
باغ وحش مشهد در مجاورت پارک جنگلی وکیل آباد در جنوب غربی مشهد است.این باغ وحش تنها باغ وحش مشهد و خراسان رضوی است که در سال 1359 در ورودی پارک جنگلی وکیل آباد به بهره برداری رسید. (باغ وحش مشهد در ابتدا در سال 1339 در محدوده خواجه ربیع ایجاد شده بود. که بعدها به مکان فعلی انتقال یافت.)
طبق آمار مجموعه باغ وحش مشهد ۱۲۵ گونه جانوری شامل ۴۹ گونه پرندگان، ۶۱ گونه پستانداران و جوندگان، ۵ گونه خزندگان و ۱۰ گونه آبزیان وجود دارند که جمعاً تعداد آنها به ۸۱۲ عدد می‌رسد. تکثیر گونه‌های درحال انقراض نیز یکی دیگر از فعالیت‌های مهم در باغ وحش مشهد محسوب می‌شود.


باغ وحش مشهد با بیش از نیم قرن قدمت گونه های جانوری زیاد و کمیابی را در خود جای داده است از جمله  مهم ترین نمونه های جانوری یعنی شیرببر یا تایگون که حاصل جفت‌گیری طبیعى ببر نر و شیر ماده است در این مجموعه نگهداری می شود. انواع گونه های جانوری نظیر شیر آفریقایی، کانگوروی استرالیایی، طاووس هندوستان و آهوی خُتن، مار و گراز، ببر، تمساح، قوچ و میش «آئوراد»، خرس، خوک، گربه وحشی، چهار نوع گوزن، شامپانزه، انواع خزندگان و آبزیان و ... در باغ وحش مشهد وجود دارند.
تا چند سال پیش، یک فیل بزرگ هندوستان هم در باغ‌ وحش مشهد نگهداری می‌شد که به مرگ طبیعی تلف شده و باغ‌ وحش وکیل‌آباد دیگر فیلی ندارد.
موزه حیات‌وحش: باغ‌وحش وکیل‌آباد، موزه حیات‌وحش هم دارد. در این موزه انواع حیوانات و پرندگان تاکسیدرمی شده نگهداری می شود.
 

باغ وحش وکیل آباد مشهد

باغ وحش وکیل آباد مشهد

باغ وحش وکیل آباد مشهد

باغ وحش وکیل آباد مشهد

 

رزرو هتل های مشهد

هتل های مشهد قیمت ها
رزرو اینترنتی هتل های مشهد
آفر های ویژه هتل های مشهد
کانال تلگرام زواران


لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

چرا زواران؟

زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران عزیز می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد زواران می توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد هتل ها و اقامتگاه ها

منتظر نظرات سازنده شما در مورد هتل ها و اقامتگاه ها هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از هتل ها نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس رزرواسیون:
09021075252
09368566206
09398542557
09151178562
09153080940
09336953364

تماس در ساعات اداری:
1008088(0519) ده خط

مدیریت سایت زواران:
09158088089

سرویس های ما

#

بالاترین کیفیت کیفیت برتر هتل ها

گروه گردشگری زواران سعی بر انتخاب با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل های شهر مشهد مقدس را برای رفاه زواران عزیز دارد...

#

قیمت مناسب قیمت های ایده آل هتل ها

در کنار کیفیت مناسب و بالای هتل ها و هتل آپارتمان ها سعی بر رعایت حقوق زائرین محترم شده و قیمت های اقامت تا حد امکان کاهش یافته است...

#

تخفیفات ویژه تخفیف های دوره ای و اختصاصی

گروه گردشگری زواران طی رایزنی با هتل ها و هتل آپارتمان ها به صورت دوره ای تخفیفات ویژه در رزروها اعمال می کند...

#

اقامتی آسودهبا خیال راحت سفر کنید

اطمینان از محل اقامت قبل از سفر باعث آسودگی خاطر و اطمینان می گردد، اقامت خود در مشهد مقدس را به گروه گردشگری زواران بسپارید...