قیمت هتل آپارتمان های مشهد در 22بهمن

تاریخ انتشار: 1398/11/10

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در 22بهمن

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای رزروهای 22بهمن

همانطور که می دانید در تعطیلات رسمی شهر مشهد از همیشه شلوغ تر می شود و هتل ها و هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد علاوه بر اینکه اندکی افزایش می یابند، به سرعت نیز تکمیل ظرفیت می شوند. سفر به مشهد در 22بهمن ماه هم فال است و هم تماشا زیرا می توانید علاوه بر زیارت حرم امام رضا(ع) ، شاهد راهپیمایی باشکوه 22بهمن باشید و در راهپیمایی 22بهمن که در خیابان های منتهی به حرم مطهر برگزار می شود، شرکت کنید. برای اطلاع از قیمت هتل در مشهد برای رزروهای 22بهمن ماه98 با سایت زواران تماس بگیرید و قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد را در این مطلب زواران بخوانید.

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد ، سال 96 افتتاح شده است و با ارائه خدمات و کیفیت عالی رضایت زائران مشهد را جلب کرده است. هتل آپارتمان هومن مشهد از هتل آپارتمان های خوب نزدیک حرم می باشد که هم سطح هتل های دو ستاره مشهد بوده و به همین دلیل از پیشنهادات سایت زواران برای رزرو است. فضای داخلی بزرگ و زیبای هتل آپارتمان هومن مشهد اقامت خوبی برایتان رقم خواهد زد.

قیمت هتل آپارتمان هومن در مشهد برای 22بهمن نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان پارمین مشهد

هتل آپارتمان پارمین مشهد حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد و قیمت بسیار مناسبی نیز به مسافران مشهد ارائه می دهد. هتل آپارتمان پارمین در مشهد از هتل های نسبتا باسابقه مشهد است که از سال 89 آغاز به کار کرده است. اگر به دنبال هتل ارزان نزدیک به حرم در مشهد هستید هتل آپارتمان پارمین در مشهد انتخاب مناسبی ست.

قیمت هتل آپارتمان پارمین مشهد در 22بهمن ماه نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان پارمین مشهد : خیابان امام رضا - نبش سرشور 32

هتل آپارتمان پارمین مشهد

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان مهتاب در مشهد مقدس از سال 94 افتتاح شده و هتل آپارتمان تمیز و مرتب می باشد که در فاصله بسیار کوتاه تا حرم مطهر و در خیابان امام رضا5 قرار گرفته است. هتل آپارتمان مهتاب مشهد کیفیت مطلوب، خدمات، امکانات و تجهیزات مناسبی را نسبت به قیمت خود، ارائه می دهد. فضای آرام و دنج هتل آپارتمان مهتاب مشهد نیز آرامش در سفر مشهد را برایتان مهیا می کند.

قیمت هتل آپارتمان مهتاب در مشهد برای رزروهای 22بهمن98 نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مهتاب مشهد: امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/11/10


 

نماد اعتماد الکترونیکی