قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای رزروهای خردادماه

تاریخ انتشار: 1399/03/07

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای رزروهای خردادماه

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در خرداد99

خرداد ماه به ویژه پس از امتحانات مدارس، بسیاری از خانواده ها برای زیارت و تفریح به مشهد سفر می کنند. سال 99 به دلیل تعطیلی هتل ها و حرم مطهر امام رضا(ع) در تعطیلات نوروزی و فروردین ماه، بدون تردید سبب می شود اکنون با بازگشایی صحن های حرم رضوی و هتل های مشهد تعداد مسافران مشهد نیز افزایش میابد. برای رفاه حال مسافران مشهد و زائران گرامی، هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد تخفیف های بسیار خوب و قیمت های فوق العاده را برای رزرو در این ایام در نظر گرفته اند. در ادامه این مطلب سایت زواران با قیمت بسیاری از هتل آپارتمان های مشهد که کیفیت خوبی دارند ، آشنا می شوید.

هتل آپارتمان صانع مشهد

هتل آپارتمان صانع در مشهد در خیابان اندرزگو مشهد واقع شده و کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل آپارتمان صانع مشهد تمیز و مرتب است و تجهیزات، امکانات و خدمات قابل قبول و خوبی به مسافران مشهد برای اقامت در هتل آپارتمان صانع مشهد ارائه می دهد. پلن اتاق های هتل آپارتمان صانع مشهد 2تا4 تخته می باشد. خدمات هتل آپارتمان صانع در مشهد در حد هتل های 1و2 ستاره است.

قیمت هتل آپارتمان صانع در مشهد برای رزروهای خرداد ماه نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان صانع: مشهد - خیابان خسروی نو - اندرزگو 8 - سرشور 18

هتل آپارتمان صانع مشهد

هتل آپارتمان آیسان مشهد

هتل آپارتمان آیسان در مشهد از هتل های نسبتا نوساز است که در سال 93 افتتاح شده. هتل آپارتمان آیسان مشهد در محدوده حرم مطهر مشهد واقع شده و حدود 7الی8 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد. هتل آپارتمان آیسان مشهد در خیابان امام رضا که از محبوب ترین خیابان های منتهی به حرم می باشد، واقع شده است. پیاده روی در خیابان امام رضا حال و هوای بسیار خوبی به شما می بخشد.

قیمت هتل آپارتمان آیسان در مشهد برای خرداد99 نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آیسان : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 5 - چهنو 8

هتل آپارتمان آیسان مشهد

هتل آپارتمان شیک مشهد

می توان گفت هتل آپارتمان شیک در مشهد از نزدیکترین هتل های مشهد به حرم مطهر است که در خیابان امام رضا2 واقع شده است و فقط 5 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارد. دیزاین ها و چیدمان های هتل آپارتمان شیک مشهد رنگ روشن دارد و فضا را دلبازتر و زیباتر نشان می دهد. هتل آپارتمان شیک در مشهد محیط دنج و آرامی دارد و آرامش را در سفر به شما می دهد.

قیمت هتل آپارتمان شیک در مشهد برای رزرو در ماه خرداد نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان شیک : مشهد - امام رضا 2

هتل آپارتمان شیک مشهد

تاریخ انتشار : 1399/03/07


 

نماد اعتماد الکترونیکی