قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای عید نوروز98

تاریخ انتشار: 1397/12/02

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای عید نوروز98

قیمت هتل آپارتمان در مشهد

سفر نوروزی به مشهد می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای گذراندن تعطیلات عید نوروز باشد. اکنون که به ایام نوروز سال 98 نزدیک می شویم بهتر است اطلاعات کافی برای سفر به مشهد در این ایام و مهمتر از همه قیمت هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد در نوروز 98 را بدانیم. قیمت هتل های مشهد در عید نوروز و قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای ایام نوروز همیشه با اندکی افزایش همراه است اما سایت زواران همیشه در کنار شما هموطنان عزیز بوده و سعی کردیم کمترین و منصفانه ترین قیمت را برای هتل های مشهد به شما عزیزان ارائه دهیم. در مطالب گذشته قیمت نوروزی چندین هتل و هتل آپارتمان را برایتان بیان کردیم و اکنون نیز نوبت تعدادی دیگر از هتل آپارتمان های مشهد است.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد در ایام نوروز 98

از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در خیابان شیرازی مشهد، هتل آپارتمان هومن است. هتل آپارتمان هومن مشهد نوساز بوده و در سال 96 شروع به کار کرده است. هتل آپارتمان هومن بدون تردید از بهترین و باکیفیت ترین هتل آپارتمان های خیابان شیرازی مشهد می باشد که خدمات کافی برای مسافران مشهد را ارائه می دهد. برای رزرو نوروزی هتل هومن مشهد قیمت ها بصورت زیر می باشد.

از 28 اسفند تا 15 فروردین قیمت هتل آپارتمان هومن در ایام عید : نفری 145.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هومن: مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد در ایام نوروز 98

قیمت نوروزی هتل آپارتمان ادمان مشهد

هتل آپارتمان ادمان مشهد از هتل های باسابقه شهر مشهد محسوب می شود. فضای داخلی و نمای خارجی هتل آپارتمان ادمان در مشهد، مانند هتل های ستاره دار می باشد و خدماتی در حد هتل به مسافران مشهد ارائه می دهد. به همین دلیل و قیمت بسیار مناسب، هتل ادمان مشهد با استقبال بینظیر مسافران روبروست. قیمت پکیج نوروزی هتل ادمان مشهد به شرح زیر است.

از 28 اسفند تا 7 فروردین قیمت هتل آپارتمان ادمان مشهد برای رزرو نوروز 98 : نفری 105.000 تومان می باشد

از 8 فروردین تا 16 فروردین قیمت رزرو نوروزی هتل ادمان در مشهد : نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ادمان: مشهد - خیابان امام رضا - نبش امام رضا 19

قیمت نوروزی هتل آپارتمان ادمان مشهد

قیمت هتل آپارتمان وطن مشهد در نوروز 98

هتل آپارتمان وطن در مشهد از سال 97 شروع به فعالیت کرده است. هتل آپارتمان وطن مشهد دارای پلن های 2 تخته، 3 تخته، 4 و 5 تخته می باشد. با اینکه هتل وطن مشهد در خیابان امام رضا5 قرار گرفته و بسیار به حرم نزدیک است ولی محیطی کاملا دنج و آرام برای اقامت در مشهد دارد. قیمت رزرو نوروزی هتل آپارتمان وطن مشهد به شرح زیر اعلام شده:

از 28 اسفند تا 16 فروردین قیمت هتل وطن برای نوروز 98 : نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان وطن: مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

قیمت هتل آپارتمان وطن مشهد در نوروز 98

رزرو نوروزی هتل آپارتمان های مشهد

برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد با بهترین قیمت می توانید در تمام ایام سال با سایت زواران تماس بگیرید. با نزدیک شدن به ایام عید نوروز نیز مانند همیشه پاسخگوی تماس های شما مسافران عزیز هستیم و هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد را با قیمت کاملا مناسب در اختیار شما قرار می دهیم. برای رزرو نوروزی هتل اپارتمان های مشهد با شماره های سایت زواران تماس بگیرید.

شماره سایت زوران برای رزرو نوروزی هتل آپارتمان های مشهد :  1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/12/02 

نماد اعتماد الکترونیکی