قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای نیمه شعبان

تاریخ انتشار: 1398/01/19

قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای نیمه شعبان

رزرو هتل برای نیمه شعبان در مشهد

یکی از جشن های مذهبی بزرگ شیعیان، جشن نیمه شعبان و سالروز تولد امام دوازدهم شیعیان می‌باشد. در روایات آمده که نیمه شعبان پس از شب قدر برترین شب‎ است. به همین دلیل شیعیان در این شب به شب زنده‌داری و اعمال مذهبی مشغول می‎شوند. به دلیل تعطیلی رسمی این روز در کشورمان و فضای معنوی که در این شب عزیز در مشهد مقدس و حرم مطهر امام رضا(ع) حکم فرماست، بسیاری از شیعیان در روز نیمه شعبان به مشهد سفر می کنند. نیمه شعبان در مشهد و در حرم امام رضا(ع) با جشن ها و چراغانی های زیبا برگزار می شود. امسال که نیمه شعبان مصادف با فصل بهار و آب و هوای دلچسب مشهد شده است پیشنهاد میکنیم حتما نیمه شعبان98 را در مشهد بگذرانید. برای عزیزانی که قصد سفر به مشهد در نیمه شعبان را دارند قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد را باهم بررسی می کنیم.

قیمت هتل آپارتمان آفرین مشهد برای نیمه شعبان98

هتل آپارتمان آفرین مشهد همیشه جزو پیشنهادات ما به مسافرانی ست که تمایل به رزرو هتل ارزان در مشهد با کیفیت بسیار خوب و فضایی شیک و تمیز دارند. هتل آپارتمان آفرین با اینکه در دسته هتل آپارتمان ها قرار میگیرد با این حال خدماتی در حد هتل های دو ستاره دارد. اتاق ها و سوییت های واقع در هتل آپارتمان آفرین مشهد بسیار بزرگ و تمامی آنها مبله و دارای آشپزخانه می باشند. تمامی اتاق های بالاتر از 3تخت هتل آپارتمان آفرین نیز خواب دار هستند. در عین تمیزی، مرتبی و خدمات عالی هتل آپارتمان آفرین مشهد همیشه قیمت های بسیار منصفانه ای ارائه می دهد.

برای اقامت نیمه شعبان در مشهد قیمت رزرو هتل آپارتمان آفرین نفری 95.000 تومان می باشد

آدرس هتل آفرین مشهد: خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

قیمت هتل آپارتمان آفرین مشهد برای نیمه شعبان98

هتل آپارتمان آفرین مشهد

قیمت هتل آپارتمان پاویون مشهد برای نیمه شعبان

هتل آپارتمان پاویون در مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر است که حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارد. هتل پاویون مشهد در سال 96 بازسازی شده است که این بازسازی در ارتقا و بهبود خدمات و امکانات هتل آپارتمان پاویون مشهد بسیار موثر بوده است. اتاق های تمیز و مرتب، فضای داخلی شیک و رستوران با منوی غذایی متنوع در کنار قیمت بسیار مناسب هتل آپارتمان پاویون مشهد باعث شده این هتل آپارتمان همیشه مورد استقبال مسافران مشهد باشد.

قیمت هتل پاویون مشهد در نیمه شعبان نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل پاویون مشهد: خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش چهار راه سوم

قیمت هتل آپارتمان پاویون مشهد برای نیمه شعبان

هتل پاویون مشهد

قیمت هتل آپارتمان مرصاد در مشهد برای نیمه شعبان98

یکی از هتل آپارتمان های خوب مشهد واقع در خیابان امام رضا و نزدیک حرم مطهر، هتل آپارتمان مرصاد مشهد می باشد. دسترسی آسان و مطلوب هتل آپارتمان مرصاد مشهد به حرم یکی از بزرگ ترین نقاط قوت این آپارتمان است. هتل مرصاد مشهد در سال 95 افتتاح شده و جزو هتل آپارتمان های نوساز و شیک مشهد قرار می گیرد. 20 واحد اقامتی هتل مرصاد مشهد با پلن های 2،3 و 4 تخته دلباز و شیک میزبان لحظات خوش شما در مشهد مقدس است.

قیمت هتل مرصاد مشهد برای ایام نیمه شعبان98 نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مرصاد مشهد: خیابان امام رضا 8 - چهاراه دوم

قیمت هتل آپارتمان مرصاد در مشهد برای نیمه شعبان98

هتل آپارتمان مرصاد مشهد

رزرو هتل آپارتمان نزدیک حرم در مشهد برای نیمه شعبان

برای صرفه جویی در هزینه و زمان بهترین انتخاب، رزرو هتل آپارتمان های نزدیک به حرم در مشهد است. همانطور که می دانید در خیابان های اطراف حرم، هتل آپارتمان های زیادی وجود دارد که ما در این مطلب تنها قیمت 3تا از آنها را برای نیمه شعبان مشهد بیان کردیم و در مطالب بعدی هتل ها و هتل آپارتمان های بیشتری را بررسی می کنیم. اما شما مایل به رزرو هر هتل و هتل آپارتمانی در مشهد باشید کافیست با سایت زواران تماس بگیرید.

تلفن تماس زواران و رزرو هتل در مشهد :  1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/01/19


 

نماد اعتماد الکترونیکی