قیمت هتل های مشهد در خرداد

تاریخ انتشار: 1398/03/22

قیمت هتل های مشهد در خرداد

قیمت هتلهای مشهد برای اواخر خرداد

بسیاری از خانواده ها در اواخر خردادماه به دلیل اتمام امتحانات پایان ترم فرزندان محصل خود، برنامه سفر به مشهد را می چینند. برای این دسته از هموطنان سفر به مشهد در اواخر خرداد هم زیارت است هم سیاحت تا با فراغت تحصیلی فرزندان خود و آغاز تعطیلات تابستان علاوه بر زیارت امام رضا(ع) به استراحت و تفریح بپردازند و از اماکن تفریحی و گردشگری مشهد نیز در نهایت آرامش استفاده کامل را ببرند. برای این دسته از هموطنان عزیز که فرصت زیادی برای رزرو هتل در مشهد ندارند قیمت تعدادی از هتل های نزدیک حرم مشهد که می توانید از طریق سایت زواران با مناسب ترین قیمت رزرو کنید را بیان خواهیم کرد.

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا در مشهد هتلی خوب در نزدیکی حرم امام رضا (ع) که می باشد که علاوه بر رقم زدن خاطره ای خوش از سفر به مشهد، دسترسی بسیار آسانی تا حرم دارد. هتل دیبا از هتل های باسابقه مشهد است که در سالهای اخیر بازسازی شده و با اندوخته ای از تجربیات ارزشمند در زمینه هتلداری امکانات و خدمات به روز را به هتل افزوده است.

قیمت هتل دیبا مشهد برای خرداد نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل آتوسا مشهد

هتل آتوسا در مشهد را می توان از آن دسته هتل های یک ستاره دانست که کیفیت و خدمات قابل قبولی به مسافران مشهد ارائه می دهد. این هتل با قیمت مناسب خود همیشه مورد استقبال زائران عزیز برای رزرو هتل نزدیک حرم مشهد قرار گرفته است. بطوریکه با حدود 15 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم بروید. هتل آتوسا مشهد با افتتاح در سال 94 از هتل های جدید و مرتب خیابان امام رضا محسوب می شود.

قیمت هتل آتوسا مشهد در اواخر خرداد98 نفری75.000 تومان است.

آدرس هتل آتوسا : مشهد - خیابان امام رضا - بین دانش شرقی 25 و 27

هتل آتوسا مشهد

هتل مرمر مشهد

هتل یک ستاره مرمر در مشهد، هتل دنج، زیبا و آرام در یکی از خیابان های نزدیک حرم مطهر می باشد. این هتل با آغاز به کار در سال 93 از هتل های نوساز محسوب می شود که برای اقامت آرام در مشهد مورد انتخاب بسیاری از زائران گرامیست. اتاق های دلباز و امکانات کامل و کافی در اتاق ها و هتل مرمر مشهد بدون شک رضایت شما را جلب خواهد کرد.

قیمت هتل مرمر مشهد در خردادماه نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل مرمر : مشهد - خیابان امام رضا 8 - بعد از چهار راه سوم

هتل مرمر مشهد

تاریخ انتشار : 1398/03/22


 

نماد اعتماد الکترونیکی