قیمت هتل های مشهد برای عید قربان

تاریخ انتشار: 1398/04/29

قیمت هتل های مشهد برای عید قربان

قیمت هتل های مشهد برای عید سعید قربان

عید سعید قربان همانند سایر اعیاد مذهبی دیگر در مشهد حال و هوای دیگری برپاست و مردم در خیابان ها، مساجد و حسینیه ها به شادی و پایکوبی می پردازند. برنامه های ویژه و متنوع حرم امام رضا(ع) نیز جایگاه خاص خود را نزد مسافران و زائران مشهد دارد. عید قربان که از اعیاد بزرگ مسلمانان می باشد در مشهد با آذین بندی، چراغانی و گل آرایی جشن گرفته می شود. مردم با توزیع شربت و شیرینی در ایستگاه های صلواتی سطح شهر مشهد عید را  به زائران و مجاوران ، تبریک می گویند. برای رزرو هتل در این ایام باید هرچه سریع تر با سایت زواران تماس بگیرید تا به دلیل تعداد زیاد مسافران بتوانید هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. قیمت تعدادی از هتل های مشهد برای عید قربان را در ادامه می خوانید.

هتل نخل فردوس مشهد

هتل نخل فردوس مشهد هتلی دو ستاره با ارائه بهترین امکانات هتلی در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) است. هتل نخل فردوس مرتب، تمیز و دارای وسایل جدید و مدرن در چیدمان هایش می باشد. غذاهای باکیفیت و لذیذ که در رستوران دنج و زیبای هتل نخل فردوس مشهد سرو می شود از دیگر مشخصه های هتل نخل فردوس در مشهد است.

قیمت هتل نخل فردوس مشهد در تاریخ های 18 تا 23 مرداد مصادف با عید سعید قربان نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نخل فردوس: مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل نخل فردوس مشهد

هتل امیرکبیر مشهد

هتل امیر کبیر از هتل های دو ستاره و بسیار باکیفیت در مشهد می باشد. هتل امیر کبیر مشهد را می توان از نزدیک ترین هتل ها به حرم برشمرد زیرا تنها 1 دقیقه پیاده روی تا حرم دارید. با وجود نزدیکی به حرم مشهد هتل امیر کبیر از هتل های ساکت و دنج می باشد که آرامش آن بدون شک در مدت اقامت در مشهد برایتان دلچسب است. کیفیت خوب غذایی و اتاق های مجهز از دیگر نقاط قوت هتل امیرکبیر در مشهد می باشد.

قیمت هتل امیرکبیر مشهد در عید قربان نفری 160.000 تومان است.

آدرس هتل امیرکبیر: مشهد - خیابان شیرازی 2/1 - انتهای کوچه

هتل امیرکبیر مشهد

هتل آپارتمان ادمان مشهد

هتل آپارتمان ادمان از هتل آپارتمان های نسبتا نوساز اطراف حرم مطهر است که در سال 90 آغاز به فعالیت کرده و تاکنون رضایت مسافران مشهد را به خوبی جلب نموده است. اتاق های بزرگ و خواب دار واقع در هتل آپارتمان ادمان مشهد برای سفرهای خانوادگی و دسته جمعی بسیار مناسب است. پارکینگ اختصاصی هتل ادمان مشهد از دیگر دلایلی ست که آن را با استقبال مسافران مشهد روبرو کرده است.

قیمت هتل آپارتمان ادمان مشهد از 18 تا 22 مرداد برای عید قربان نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ادمان: مشهد - خیابان امام رضا - نبش امام رضا 19

هتل آپارتمان ادمان مشهد

تاریخ انتشار : 1398/04/29


 

نماد اعتماد الکترونیکی