قیمت هتل های مشهد برای عید غدیر و عید قربان

تاریخ انتشار: 1398/05/07

قیمت هتل های مشهد برای عید غدیر و عید قربان

قیمت هتل در مشهد برای عید قربان و غدیر

مشهد در مناسبات مذهبی به ویژه اعیاد یکی از محبوب ترین مقاصد برای سفر می باشد. عیدهایی نظیر عید غدیر و قربان که از بزرگترین اعیاد شیعیان هستند و تعطیلی رسمی در این روزها فرصت مغتنمی برای هموطنان گرامی برای سفر به مشهد مقدس است. هر ساله با فرا رسیدن این ایام مبارک در مشهد شاهد تعداد زیادی از مشتاقان زیارت امام رضا(ع) هستیم. برای سفر به مشهد در این اعیاد بهتر است برای بودجه و هزینه های خود برنامه ریزی کنید زیرا قیمت هتل ها با اندکی افزایش همراه است. با سایت زواران همراه باشید تا در ادامه این مطلب قیمت تعدادی از هتل های خوب مشهد را باهم بررسی کنیم. برای رزرو هتل های مشهد در اعیاد قربان و غدیر می توانید با سایت زواران تماس بگیرید.

هتل شارستان مشهد

هتل شارستان با درجه سه ستاره از سال 91 در مشهد آغاز به کار کرده است. هتل شارستان مشهد با قرار گرفتن در خیابان شهید اندرزگو17 تنها 5 دقیقه با حرم مطهر پیاده روی دارد. هتل شارستان در مشهد یکی از هتل های نوساز و باکیفیت اطراف حرم امام رضا(ع) می باشد. فضای داخلی زیبا، محیط دنج و کیفیت غذایی خوب از ویژگی های هتل شارستان مشهد است که سفر به مشهد را برایتان خاطره ای ماندگار می کند.

قیمت هتل شارستان مشهد برای اعیاد قربان و غدیر نفری 230.000 تومان است.

آدرس هتل شارستان مشهد: خیابان شهید اندرزگو - نبش شهید اندرزگو 17

هتل شارستان مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم مشهد که از مشخصه های بارزش می توان به نوساز و جدید بودن آن اشاره کرد دارای کیفیت بسیار خوب و چیدمان های زیبا و شیک داخل هتل و اتاق ها می باشد. هتل نسیم در مشهد از سال 97 و شروع فعالیت خود تا کنون رضایت زائران را کسب کرده و از این حیث همیشه در دسته پیشنهادات سایت زواران به مسافران مشهد می باشد. قیمت بسیار مناسب و فاصله نزدیک تا حرم مطهر از دیگر نقاط مثبت هتل سه ستاره نسیم در مشهد می باشد.

قیمت هتل نسیم در مشهد در عید قربان و عید غدیر نفری 190.000 تومان است.

آدرس هتل نسیم: مشهد - امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ

هتل نسیم مشهد

هتل دیبا مشهد

هتل دیبا مشهد، هتل دو ستاره تاپ با خدمات هتل سه ستاره در شهر مقدس مشهد می باشد. پیاده روی هتل دیبا مشهد تا حرم حدود 10 دقیقه پیاده روی است که مسیر و دسترسی بسیار آسانی به حرم مطهر دارد. تجهیزات هتل دیبا مشهد در اتاق ها و فضای داخلی هتل برای اقامت در مشهد بسیار مناسب و کافیست. اتاق ها و فضای هتل دیبا در مشهد دلباز، مدرن و خاص می باشد که حس خوشایندی به مسافران مشهد منتقل می کند.

قیمت هتل دیبا مشهد در عیدهای قربان و غدیر نفری 160.000 تومان می باشد.

آدرس دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا

 

تاریخ انتشار : 1398/05/07


 

نماد اعتماد الکترونیکی