قیمت رزرو هتل در مشهد برای عید سعید غدیر و قربان

تاریخ انتشار: 1398/05/12

قیمت رزرو هتل در مشهد برای عید سعید غدیر و قربان

هتل های مشهد در عید غدیر و قربان

اعیاد مبارک غدیر و قربان، شهر مشهد میزبان تعداد زیادی مسافر است که از شهر های دور و نزدیک برای زیارت امام رضا(ع) به این شهر مقدس سفر کرده اند. عید قربان و عید غدیر و تعطیلی رسمی این اعیاد مزید بر علت شده تا همگان بدون دغدغه و نگرانی به مشهد سفر کنند. به دلیل تعداد زیاد مسافران هتل های مشهد برای این ایام زودتر از تاریخ مشخص، تکمیل ظرفیت می شوند پس بهتر است برای آرامش خیال خودتان هرچه سریع تر اقدام به رزرو هتل در مشهد کنید. بعلاوه اینکه جمعیت زیاد در هتل ها مستلزم پرسنل کاربلد و مجرب برای خدمت رسانی مناسب به شما عزیزان می باشد. در این مطلب از سایت زواران قیمت تعدادی از هتل های سه ستاره که از هتل های خوب برای اقامت در مشهد محسوب می شوند را بررسی می کنیم.

هتل کارن مشهد

هتل کارن مشهد از هتل های سه ستاره باکیفیت بسیار خوب در نزدیک حرم مطهر می باشد. با اقامت در هتل کارن مشهد کمتر از 10 دقیقه پیاد روی تا حرم دارید که خیالتان را بابت رفت و آمد و زیارت آسان تا حد زیادی آسوده می کند. هتل کارن در مشهد همچنین از هتل های نوساز مشهد محسوب می شود که در سال 96 آغاز به کار کرده است و تمامی امکانات و خدماتش مطابق با استانداردهای روز هتلداری می باشد.

قیمت هتل کارن مشهد برای اعیاد غدیر و قربان نفری 195.000 تومان است.

آدرس هتل کارن: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش رجب زاده 3

هتل کارن مشهد

هتل خیام مشهد

هتل های باسابقه طرفداران زیادی برای مسافران مشهد که تاکید بر کیفیت هتل و رضایت مسافران از هتل دارند را دارد. هتل خیام مشهد از هتل های قدیمی مشهد است که با کمی تحقیق از مسافران پیشین می توانید به کیفیت خوب هتل خیام پی ببرید و با خیال راحت آن را برای اقامت در مشهد انتخاب کنید. هتل خیام در مشهد همچنین دسترسی بسیار خوبی به حرم و سایر مناطق مشهد دارد.

قیمت هتل خیام در مشهد برای عید قربان و غدیر نفری 180.000 تومان می باشد.

آدرس هتل خیام: مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

هتل خیام مشهد

هتل آریا مشهد

هتل آریا در مشهد با اینکه دارای درجه 2 ستاره می باشد اما خدمات و امکانات هتل های سه ستاره را ارائه می دهد. هتل آریا که از سال 78 آغاز به فعالیت کرده تا کنون رضایت مسافرانش را کسب کرده و از هتل های باسابقه و خوب در مشهد است. بازسازی هتل آریا در سال 94 باعث شده این هتل امکانات و خدمات را بهتر از قبل را به زائران ارائه دهد. غذاهای باکیفیت و متنوع از دیگر ویژگی های هتل آریا در مشهد است.

قیمت هتل آریا مشهد برای عید غدیر و عید قربان نفری 165.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آریا: مشهد- خیابان امام رضا12 - نبش چهارراه دانش

هتل آریا مشهد

تاریخ انتشار : 1398/05/12

 

نماد اعتماد الکترونیکی