قیمت هتل در مشهد در عید قربان و غدیر

تاریخ انتشار: 1398/05/19

قیمت هتل در مشهد در عید قربان و غدیر

هتل های مشهد در عید قربان و غدیر

شهر مشهد در فصل تابستان که زمان فراغت محصلین می باشد، میزبان تعداد زیادی از خانواده هایی ست که برای تفریح و زیارت به مشهد سفر کرده اند. در این میان ممکن است مناسبات مذهبی نیز وجود داشته باشد که هموطنان را ترغیب به سفر مشهد می کند. عید سعید قربان و غدیر به ویژه به دلیل تعطیلی رسمی، در مردادماه امسال سبب شده مسافران زیادی به مشهد سفر کنند. حال که در آستانه و نزدیک به عید قربان و عید سعید غدیر هستیم برای جلب رضایت و افزایش آگاهی شما عزیزان قیمت تعدادی از هتل های مشهد به ویژه هتل های نزدیک حرم در مشهد را بیان می کنیم. برای رزرو تمام هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد می توانید با سایت زواران تماس بگیرید.

هتل ذاکر مشهد

بیش از هر چیز باید بگوییم فضای داخلی هتل ذاکر مشهد بسیار زیبا، دلباز و شیک می باشد. هتل ذاکر در مشهد از سال 95 شروع به کار کرده است و همین نوسازی هتل سبب شده تمام ابزار و وسایل داخل هتل ذاکر جدید و مدرن باشد. خدمات بسیار خوب و امکانات عالی در کنار قیمت مناسب و منصفانه هتل ذاکر مشهد را نزد زائران بسیار محبوب کرده است. رستوران دنج و زیبا که در آن غذاهای لذیذ سرو می شود نیز از دیگر نقاط قوت هتل ذاکر در مشهد می باشد.

قیمت هتل ذاکر مشهد در 18تا22 مرداد نفری 260.000 تومان است.

قیمت هتل ذاکر در مشهد از 28تا30 مردادماه نفری 220.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ذاکر: مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل ذاکر مشهد

هتل آرسان مشهد

هتل آرسان مشهد در نزدیکی حرم مطهر قرار گرفته است و شما با حدود یک ربع پیاده روی می توانید به حرم و زیارت امام رضا(ع) مشرف شوید. هرچند هتل آرسان در مشهد از هتل های نسبتا نوساز می باشد اما برای جلب رضایت بیشتر مسافران مشهد و ارائه خدمات و امکانات بهتر، به تازگی و در سال 97 بازسازی شده است. محیط شیک و آرام هتل آرسان مشهد اقامتی خاطره انگیز برایتان رقم خواهد زد.

قیمت هتل آرسان مشهد برای اعیاد غدیر و قربان نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آرسان : مشهد - خیابان امام رضا 12 - حنایی9-شهید امت رضا 6

هتل آرسان مشهد

هتل شهدا مشهد

هتل شهدا در مشهد فاصله اندکی تا حرم امام رضا(ع) دارد. مدیر و پرسنل مجرب و مودب یکی از مشخصات هتل شهدا مشهد است. هتل شهدا مشهد دارای پلن های متنوع می باشد که برای هر نوع سفر دغدغه ای برای رزرو هتل شهدا نداشته باشید. امکانات و خدماتی که هتل شهدا مشهد ارائه می دهد برای اقامت در مشهد و مسافران مشهد کافی و بسیار عالی است.

قیمت هتل شهدا در مشهد برای عید قربان و غدیر نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل شهدا : مشهد - انتهای خیابان اندرزگو 2 سمت چپ

هتل شهدا مشهد

تاریخ انتشار : 1398/05/19


 

نماد اعتماد الکترونیکی