قیمت هتل های مشهد در اوایل شهریور

تاریخ انتشار: 1398/05/27

قیمت هتل های مشهد در اوایل شهریور

قیمت هتل در مشهد برای شهریور

پس از اعیاد غدیر و قربان که در مردادماه باعث افزایش تعداد مسافران در مشهد شده بود. اوایل شهریور ماه شهر مشهد اندکی خلوت تر شده و با آرامش بیشتری می توانید به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) بیایید. اگر میخواهید نگران رزرو هتل در مشهد نباشید تا فرصت باقیست با سایت زواران تماس گرفته و اولویت های رزرو هتل را با ما در میان گذارید تا در اسرع وقت برایتان هتل خوب در مشهد رزرو کنید. در ادامه این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل های نزدیک حرم مشهد را باهم بررسی می کنیم.

هتل ذاکر مشهد

هتل ذاکر در مشهد یکی از هتل های زیبا و دلباز خیابان امام رضا مشهد است. هتل ذاکر مشهد علاوه بر فضای داخلی زیبا و چیدمان های شیک، خدمات و امکانات خوبی نیز به مسافران مشهد ارائه می دهد. اتاق های هتل ذاکر مشهد و فضای هتل به وسایل کاربردی و مورد نیاز مسافران مشهد تجهیز شده است و می تواند خیالتان را بابت سفری بدون نگرانی راحت کند. از دیگر نقاط قوت هتل ذاکر مشهد کیفیت خوب غذایش می باشد.

قیمت هتل ذاکر در مشهد برای اوایل شهریورماه نفری 250.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ذاکر : مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل ذاکر مشهد

هتل آریا مشهد

هتل دو ستاره آریا در مشهد از هتل های قدیمی مشهد است که در سال 78 افتتاح شده. بازسازی هتل آریا مشهد در سال 94 باعث بهبود امکانات و ارائه بهتر خدمات در هتل آریا مشهد گشته است. هتل آریا در مشهد از هتل های تمیز، زیبا و دلباز نزدیک حرم می باشد که حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل آریا مشهد دارای قیمت بسیار مناسبی به نسبت امکاناتش می باشد.

قیمت هتل آریا در مشهد در دهه اول شهریور98 نفری 160.000 تومان است.

آدرس هتل آریا : مشهد- خیابان امام رضا12 - نبش چهارراه دانش

هتل آریا مشهد

هتل آپارتمان نور مشهد

هتل آپارتمان نور مشهد در خیابان امام رضا5 واقع شده و با اقامت در آن تنها 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر فاصله دارید. در چیدمان های هتل نور مشهد از رنگ های روشن و گرم استفاده شده تا فضا را دلباز و بزرگ کرده و محیط را برای اقامت دلنشین کند. غذاهای هتل آپارتمان نور متنوع و لذیذ می باشد که رضایت زائران را جلب می کند.

قیمت هتل اپارتمان نور مشهد در نیمه اول شهریورماه نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان نور مشهد : امام رضا5 - چهنو10

هتل آپارتمان نور مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/05/27


 

نماد اعتماد الکترونیکی