هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای قبل از اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/11

هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای قبل از اربعین

قیمت هتل آپارتمان ارزان در مشهد قبل اربعین

حدود دو هفته تا اربعین باقی مانده و بسیاری از هموطنان عزیز ترجیح می دهند قبل از اربعین و در روزهای خلوت به مشهد سفر کنند تا بتوانند با فراغ بال و به دور از شلوغی های اربعین در مشهد به زیارت حرم مطهر بروند. از دیگر مزایای سفر به مشهد در روزهای غیر پیک از جمله روزهای قبل از اربعین، ارزان تر بودن قیمت هتل های مشهد می باشد. فرصت زیادی برای رزرو هتل های مشهد قبل از اربعین باقی نمانده اگر عازم سفر به مشهد هستید برای رزرو هتل در مشهد با سایت زواران تماس بگیرید. در ادامه این مطلب زواران نیز با قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد آشنا می شوید.

هتل آپارتمان شاد مشهد

هتل آپارتمان شاد مشهد در یکی از نزدیک ترین موقعیت های مکانی نسبت به حرم مطهر واقع شده است. با اقامت در هتل آپارتمان شاد مشهد می توانید 5 دقیقه پیاده روی تا حرم داشته باشید و به آسانی به زیارت بروید. هتل آپارتمان شاد در مشهد سال 95 بازسازی شده و خدماتش ارتقا پیدا کرده است. قیمت مناسب هتل آپارتمان شاد در مشهد همیشه مورد توجه بسیاری از مسافران مشهد قرار گرفته است.

قیمت هتل آپارتمان شاد مشهد قبل از اربعین نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان شاد : مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - ضلع شمالی بازار رضا - کوچه وثوقی

هتل آپارتمان شاد مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان درویش در مشهد از سال 91 افتتاح شده و در سال 93 نیز برای خدمت رسانی بهتر مورد بازسازی واقع شده است. هتل آپارتمان درویش امکانات مناسبی برای اقامت در مشهد ارائه می دهد. نزدیکی به حرم و فاصله پیاده روی کمتر از دو دقیقه، از ویژگی های بارز هتل آپارتمان درویش مشهد است. محیط آرام هتل آپارتمان درویش در مشهد قطعا نظرتان را جلب خواهد کرد.

قیمت هتل آپارتمان درویش در مشهد قبل اربعین نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان درویش : مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان پارمین مشهد

هتل آپارتمان پارمین مشهد از هتل آپارتمان های خیابان امام رضاست که فاصله بسیار کمی تا حرم دارد و قیمت بسیار مناسبی هم ارائه می دهد. هتل آپارتمان پارمین مشهد و اتاق های واقع در آن دارای فضا و محیط مناسب برای اقامت در جوار حرم مطهر مشهد می باشند. هتل آپارتمان پارمین قیمت مناسبی دارد و برای رزرو هتل آپارتمان پارمین مشهد می توانید با زواران تماس بگیرید.

قیمت هتل آپارتمان پارمین مشهد برای رزرو قبل از اربعین نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان پارمین : خیابان امام رضا - نبش سرشور 32

هتل آپارتمان پارمین مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/11


 

نماد اعتماد الکترونیکی