قیمت هتل آپارتمان های مشهد در آبان

تاریخ انتشار: 1398/08/16

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در آبان

قیمت هتل در مشهد برای اواسط آبان

با پشت سر گذاشتن تابستان، محرم و صفر و مناسبات خاص مذهبی، شهر مشهد اندکی خلوت تر شده و زمان مناسبی برای افرادیکه در این ایام نتوانستند به مشهد سفر کنند، فراهم گشته است. اواسط آبان ماه فرصت خوبی برای زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد. اگر در تاریخ 17 تا 21 آبان قصد سفر به مشهد را دارید با ادامه این مطلب سایت زواران همراه باشید.

هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد

هتل آپارتمان سبزطلایی در مشهد دارای کیفیت و خدمات مطلوب می باشد. اگر برای اقامت با قیمت مناسب در اطراف حرم به دنبال مکانی خوب هستید، هتل آپارتمان سبز طلایی می تواند نیازتان را برطرف کند. مسافت پیاده روی از هتل آپارتمان سبز طلایی در مشهد تا حرم مطهر حدود 10 دقیقه می باشد.

قیمت هتل آپارتمان سبزطلایی مشهد در 17تا21 آبان نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد: ضلع جنوبی باز رضا- شیخ طوسی 11- رجب زاده 16

هتل آپارتمان سبزطلایی مشهد

هتل آپارتمان شاد مشهد

هتل آپارتمان شاد مشهد در سال 95 بازسازی شده است و فضای داخلی هتل و اتاق هایش تمیز و مرتب است. هتل آپارتمان شاد مشهد در میدان بیت المقدس مشهد واقع شده و تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد. از این رو همیشه بسیار مورد استقبال مشتاقان زیارت امام رضا (ع) قرار می گیرد. قیمت مناسب هتل آپارتمان شاد مشهد مزید بر علت برای محبوبیت این هتل آپارتمان شده است.

قیمت هتل آپارتمان شاد در مشهد برای 17 تا 21 آبان ماه نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان شاد: مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - ضلع شمالی بازار رضا - کوچه وثوقی

هتل آپارتمان شاد مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد با افتتاح در سال 96 از هتل آپارتمانهای نوساز اطراف حرم است که از نظر کیفیت جایگاه خوبی در میان هتل آپارتمان های مشهد دارد. می توان ادعا کرد هتل آپارتمان هومن در مشهد در حد هتل های دو ستاره مشهد می باشد و با خیال آسوده می توانید برای اقامت به هتل هومن در مشهد اعتماد کنید.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد 17ام تا 21ام آبان نفری 90.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن: مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/16


 

نماد اعتماد الکترونیکی