قیمت هتل های مشهد برای آبان ماه

تاریخ انتشار: 1398/08/18

قیمت هتل های مشهد برای آبان ماه

قیمت هتل های مشهد

سفر به مشهد همیشه شور، هیجان و لذت خاص خود را دارد. شهر مشهد به برکت حرم مطهر امام رضا(ع) سرتاسر سال میزبان مسافران گرانقدر می باشد. شهر مقدس مشهد نه تنها شهر زیارتی بلکه شهری زیبا و سیاحتی در کشور عزیزمان محسوب می شود که دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری فراوانی نیز می باشد. در اواسط آبان ماه هستیم و مانند همیشه مسافران زیادی در حال تدارک سفر به مشهد هستند. قیمت برخی هتل آپارتمان ها و هتل های نزدیک حرم مشهد تا 21 آبان بصورت زیر می باشد:

رزرو هتل های مشهد از طریق سایت زواران تماس با : 1008088(0519)

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم مشهد در سال 97 آغاز به کار کرده است. هتل نوساز نسیم در مشهد بسیار دلباز ، تمیز و مرتب می باشد که مکانی مناسب و شیک برای اقامت در مشهد را فراهم نموده است. اتاق های شیک و زیبا بیشتر از هرچیز چشم نوازی می کند. کیفیت غذای هتل نسیم مشهد مطلوب بوده که در رستوران دنج و آرام هتل سرو می شود.

قیمت هتل نسیم در مشهد تا 21 آبان ماه نفری 140.000 تومان است.

آدرس هتل نسیم : مشهد - امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ

هتل نسیم مشهد

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان آرین مشهد با ارائه خدمات و کیفیت عالی، در حد هتل های سه ستاره می باشد. فاصله هتل آپارتمان آرین مشهد تا حرم مطهر بسیار نزدیک و کمتر از 5 دقیقه پیاده روی ست. هتل آپارتمان آرین مشهد امکانات و تجهیزات مدرن و به روز را در اختیار مسافران مشهد قرار می دهد و از این حیث آسودگی خیال را برایتان فراهم می کند.

قیمت هتل آپارتمان آرین در مشهد تا 21 آبان نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آرین : مشهد - خیابان امام رضا - ابتدای امام رضا 3

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل آپارتمان آنا در مشهد از هتل آپارتمان های خوب مشهد است که در فاصله کوتاهی تا حرم مطهر واقع شده است. هتل آپارتمان آنا مشهد در سال 96 بازسازی شده و امکانات، خدمات و تجهیزات خوبی برای اقامت راحت در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) را به هتل افزوده است. قیمت مناسب هتل آپارتمان آنا مزید برعلت برای محبوبیت این هتل آپارتمان باکیفیت می باشد.

قیمت هتل آپارتمان آنا در مشهد تا 21 آبان نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آنا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - رجبزاده 10

هتل آپارتمان آنا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/18


 

نماد اعتماد الکترونیکی