قیمت رزرو هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد در تیر99

تاریخ انتشار: 1399/03/27

قیمت رزرو هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد در تیر99

قیمت هتل آپارتمان های نزدیک به حرم برای تیرماه

در سال های اخیر کیفیت هتل آپارتمان ها بسیار افزایش یافته و طرز تفکری که تمام هتل آپارتمان ها کیفیت کمتری از هتل های ستاره دار دارند، کاملا از بین رفته است. به ویژه هتل آپارتمان های نزدیک حرم مطهر که به دلیل رقابت با یکدیگر کیفیت و خدمات خوبی ارائه می دهند و قیمت مناسبی نیز برای رزرو خود در نظر گرفته اند. رزرو هتل آپارتمان های مشهد از طریق سایت زواران تنها با یک تماس امکان پذیر می باشد. برای سفر به مشهد در تیرماه ادامه مطلب را بخوانید و از قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های مشهد آگاهی کسب کنید.

هتل آپارتمان مهسان مشهد

هتل آپارتمان مهسان در مشهد دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد و در فاصله ای بسیار نزدیک به حرم مطهر قرار گرفته است. بطوریکه با 2 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شوید. بازسازی هتل آپارتمان مهسان مشهد در سال 97 خدمات و امکانات هتل را بهبود بخشیده و ابزار و وسایل مدرن و جدید را به هتل آپارتمان مهسان مشهد افزوده است.

قیمت رزرو فولبرد هتل آپارتمان مهسان مشهد برای تیرماه نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مهسان : مشهد - خیابان اندرزگو2 - پلاک90

هتل آپارتمان مهسان مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد از گذشته تا کنون همیشه در دسته پیشنهادات سایت زواران به مسافران مشهد می باشد. کیفیت خوب، اتاق های بزرگ و دلباز و قیمت بسیار مناسب هتل آپارتمان آفرین مشهد را نزد زائران مشهد محبوب و پرطرفدار کرده است. امکانات و خدمات بسیار خوبی که هتل آچارتمان آفرین در مشهد به مسافران مشهد ارائه می دهد را در کمتر هتل آپارتمانی می شود دید.

قیمت هتل آپارتمان آفرین در مشهد برای تیر99 با سه وعده غذایی نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آفرین : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد در خیابان شیرازی مشهد واقع شده است و یکی از نزدیکترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم می باشد. هتل آپارتمان هومن مشهد دیزاین و چیدمان های بسیار زیبا دارد و از وسایل نو در آن استفاده شده است. کیفیت غذایی هتل آپارتمان هومن مشهد بسیار خوب و مطلوب بوده و رضایت زائران مشهد را جلب می کند.

قیمت رزرو فولبرد هتل آپارتمان هومن مشهد برای تیرماه99 نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/03/27


 

نماد اعتماد الکترونیکی