قیمت هتل های مشهد در عید سعید غدیر

تاریخ انتشار: 1398/05/20

قیمت هتل های مشهد در عید سعید غدیر

قیمت هتل های مشهد در عید غدیر خم

عید غدیر خم از بزرگترین اعیاد مسلمین جهان می باشد. تعطیلی رسمی در عید غدیر مشتاقان زیادی را برای زیارت حرم امام رضا(ع) به مشهد می کشاند. در اعیادی نظیر عید غدیر مردم در خیابان های مشهد به ویژه خیابان های منتهی به حرم در مشهد به جشن و پایکوبی می پردازند. در این عید بزرگ مردم با پخش نذری، غذا، شیرینی، شربت و... به شادی می پردازند. چراغانی های زیبا در حرم نیز در این ایام بسیار چشم نوازی می کند. به دلیل تعداد زیاد مسافران در مشهد ظرفیت هتل ها و هتل آپارتمان های اطراف حرم بسیار زود تکمیل می شوند. به دلیل نزدیک شدن به عید غدیر بهتر است با قیمت هتل های مشهد در عید غدیر آشنا شوید و اقدام به رزرو هتل های مشهد از طریق سایت زواران کنید.

هتل عرش مشهد

هتل سه ستاره عرش در مشهد از هتل هایی ست که برای مسافران سخت گیر که همیشه در هتل های خوب اقامت دارند مناسب است. هتل عرش مشهد در سال 89 آغاز بکار کرده است و دسترسی خوبی به حرم مطهر دارد. محیط آرام و زیبای هتل عرش مشهد اقامت خاطره انگیزی در مشهد برایتان رقم می زند. امکانات و خدمات هتل عرش مشهد برای سفر به مشهد کافی و عالی ست.

قیمت هتل عرش مشهد برای عید غدیر نفری 180.000 تومان می باشد.

آدرس هتل عرش : مشهد - خیابان امام رضا 13 - دانش غربی 5/1

هتل عرش مشهد

هتل خیام مشهد

هتل خیام مشهد از هتل های با سابقه و قدیمی در شهر مشهد است. هتل خیام مشهد که از سال 75 افتتاح شده تا کنون رضایت مسافران مشهد را جلب کرده است. بازسازی هتل خیام در مشهد در سال 95 این هتل را از نظر کیفی ارتقا بخشیده است. غذای بوفه و باکیفیت هتل خیام که در رستورام زیبا و آرام هتل سرو می شود، لذت را در سفر به شما هدیه می دهد.

قیمت هتل خیام مشهد در عید غدیر نفری 170.000 تومان است.

آدرس هتل خیام : مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

هتل خیام مشهد

هتل محلات مشهد

هتل محلات در مشهد بدون شک یکی از هتل های خوب نزدیک حرم می باشد که با هر سلیقه ای می تواند رضایت شما را همراه داشته باشد. مهم ترین ویژی هتل محلات مشهد کیفیت خوب و تنوع زیاد غذای هتل می باشد. اتاق های شیک و دلباز و پرسنل مجرب و کاربلد از دیگر مشخصه های هتل محلات در مشهد است.

قیمت منوی انتخابی هتل محلات مشهد برای عید سعید غدیر نفری 148.000 تومان می باشد.

آدرس هتل محلات : مشهد - خیابان امام رضا -نبش سرشور 26

هتل محلات مشهد

تاریخ انتشار : 1398/05/20


 

نماد اعتماد الکترونیکی