پرداخت یک شب در رزرو هتل های مشهد

شاید برای بسیاری از مسافرین عزیز شهر مشهد مقدس و بارگاه ملکوتی امام هشتم جای سوال باشد که سیستم پرداخت یک شب به چه نحو بوده و چه ضمانت هایی دارد.

سامانه رزرواسیون هتل های مشهد «زواران» برای اولین بار در ایران و شاید دنیا! سیستم رزرو محل اقامت با پرداخت حق رزرو حدودی یک شب را پایه ریزی نمود. درین سیستم با توجه به اعتباری که سیستم رزرواسیون زواران در هتل ها و هتل آپارتمان های طرف قرارداد هزینه نموده امکان اخذ رزرو با هزینه کمتر مهیا شده است.

البته سیستم بیعانه از قدیم در داد و ستد وجود داشته فقط زواران این سیستم را به صورت مدرن در زمینه رزرو محل اقامت بازسازی نموده است.

با توجه به دغدغه های مسافران برای تامین هزینه های سفر سیستم پرداخت یک شب کمک شایانی برای کاهش این نگرانی ها تا لحظه رسیدن به محل اقامت نموده است. ممکن است تامین مخارج اقامت تا لحظه رسیدن به مقصد مقدور نباشد و در صورت نبود چنین سیستمی امکان رزرو وجود نخواهد داشت و با توجه به شلوغی شهر مشهد شاید در لحظه رسیدن هم امکان اخذ اقامت مکانی مناسب و شایسته وجود نداشته باشد. چون معمولا اتاق ها و هتل های خوب از چندین روز قبل رزرو و پر می گردند.

در سیستم پرداخت یک شب مسافران می توانند با پرداخت هزینه یک شب + 20 درصد مابقی زمان اقامت خود محل مورد نظر خود را رزرو نموده و تسویه کامل را در زمان رسیدن به هتل در مشهد انجام دهند.

  

رزرو هتل های مشهد

هتل های مشهد قیمت ها
رزرو اینترنتی هتل های مشهد
آفر های ویژه هتل های مشهد
کانال تلگرام زواران


لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

چرا زواران؟

زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران عزیز می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد زواران می توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد هتل ها و اقامتگاه ها

منتظر نظرات سازنده شما در مورد هتل ها و اقامتگاه ها هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از هتل ها نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس رزرواسیون:
09151178562
09021075252
09153080940
09398542557
09368566206
09336953364

تماس در ساعات اداری:
1008088(0519) ده خط

مدیریت سایت زواران:
09158088089

سرویس های ما

#

بالاترین کیفیت کیفیت برتر هتل ها

گروه گردشگری زواران سعی بر انتخاب با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل های شهر مشهد مقدس را برای رفاه زواران عزیز دارد...

#

قیمت مناسب قیمت های ایده آل هتل ها

در کنار کیفیت مناسب و بالای هتل ها و هتل آپارتمان ها سعی بر رعایت حقوق زائرین محترم شده و قیمت های اقامت تا حد امکان کاهش یافته است...

#

تخفیفات ویژه تخفیف های دوره ای و اختصاصی

گروه گردشگری زواران طی رایزنی با هتل ها و هتل آپارتمان ها به صورت دوره ای تخفیفات ویژه در رزروها اعمال می کند...

#

اقامتی آسودهبا خیال راحت سفر کنید

اطمینان از محل اقامت قبل از سفر باعث آسودگی خاطر و اطمینان می گردد، اقامت خود در مشهد مقدس را به گروه گردشگری زواران بسپارید...