قیمت هتل در مشهد برای ولادت حضرت علی(ع)

تاریخ انتشار: 1398/11/30

قیمت هتل در مشهد برای ولادت حضرت علی(ع)

قیمت هتل در مشهد برای روز پدر

18 اسفند98 مصادف با ولادت امام علی(ع) و روز پدر می باشد. این مناسبت بزرگ که تعطیل رسمی نیز می باشد فرصت بسیار خوبی برای سفر به مشهد و زیارت حرم امام رضا(ع) می باشد. هرچند این تاریخ بسیار نزدیک به سال جدید و تعطیلات نوروزی ست اما فضیلت زیارت امام رضا(ع) در روز ولادت جد بزرگوارشان چیزی نیست که به راحتی از آن گذشت. برای اطلاع از قیمت هتل های مشهد در این روزها با سایت زواران تماس بگیرید. در ادامه این مطلب نیز قیمت چند هتل را برای رزرو در این ایام بررسی می کنیم.

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا در مشهد از سال 78 آغاز به کار کرده و در مدت طولانی فعالیت خود همواره رضایت زائران مشهد را جلب کرده است. هتل دیبا مشهد در سال 95 برای بهبود و ارتقای خدمات و تجهیزاتش مورد بازسازی قرار گرفته است. چیدمان اتاق ها و لابس هتل دیبا مشهد شیک و مدرن می باشد و فضای آرامی را برای اقامت در مشهد فراهم نموده است.

قیمت هتل دیبا مشهد برای ایام ولادت امام علی(ع) نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

از بهترین و باکیفیت ترین هتل آپارتمان های شهر مشهد هتل آپارتمان حیات شرق مشهد است که در سطح هتل های خوب ستاره دار در مشهد می باشد. برخی از اتاق ها و راهروهای هتل آپارتمان حیات شرق مشهد مشرف به حرم مطهر امام رضا(ع) است و معنویت سفر به مشهد را دو چندان می کند. فضای داخلی و وسایل هتل آپارتمان حیات شرق در مشهد بسیار لوکس و مدرن است.

قیمت هتل آپارتمان حیات شرق در مشهد در روز پدر نفری 190.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان حیات شرق: مشهد - ابتدای خیابان نواب صفوی - جنب بازار آرمان

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد در فاصله کوتاهی تا حرم امام رضا(ع) قرار دارد. هتل آپارتمان حجاب در مشهد در خیابان امام رضا5 واقع شده و با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت امام رضا(ع) مشرف شوید. قیمت مناسب در کنار خدمات مطلوب رضایت مسافران مشهد را در زمان اقامت در مشهد جلب نموده است.

قیمت هتل آپارتمان حجاب در مشهد برای ولادت حضرت علی(ع) نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس: مشهد - خیابان امام رضا 5 - انتهای چهنو 10

هتل آپارتمان حجاب مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/11/30


 

نماد اعتماد الکترونیکی