قیمت هتل های مشهد در ایام عید

تاریخ انتشار: 1397/11/28

قیمت هتل های مشهد در ایام عید

هتل های مشهد در عید نوروز

با نزدیک شدن به تعطیلات عید نوروز98 ، شاهد افزایش تعداد مسافرانی هستیم که قصد سفر به مشهد در ایام عید را دارند و به دنبال رزرو هتل در مشهد و دانستن قیمت هتل های مشهد در عید هستند. اگر در سال های گذشته به مشهد سفر کرده باشید قطعا می دانید نوروز در مشهد حال و هوای دیگری دارد. هوای خوب مشهد در عید، هوای تمیز، زیبا سازی شهر مشهد در نوروز و... همه و همه دلایلی ست که تعداد زیادی از هموطنان را برای سفر نوروزی به مشهد می کشاند. در واقع سفر نوروزی به مشهد هم فال است هم تماشا تا علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) و شروع سال جدید در جوار حرم مطهر با فضای معنوی، از جاذبه های گردشگری مشهد و اماکن تفریحی در مشهد نیز بازدید کنید.

هتل های مشهد در عید نوروز

معرفی هتل های مشهد در عید نوروز

همانطور که در گذشته تعداد زیادی از هتل ها و هتل آپارتمان های خوب مشهد را در سایت زواران معرفی کرده ایم، در این مطلب هم تعدادی از هتل های با کیفیت مشهد برای نوروز را به همراه قیمت هایشان بیان میکنیم. توجه داشته باشید قیمت نوروزی هتل های مشهد اندکی بیشتر از ایام دیگر سال می باشد. برای رزرو تمام هتل های مشهد برای تعطیلات عید98 حتما باید ابتدا با زواران تماس بگیرید زیرا هتل های مشهد در ایام عید به سرعت در حال پر شدن می باشند.

شماره ثابت برای رزرو هتل های مشهد در ایام نوروز 98 : 1008088(0519)

قیمت هتل محلات مشهد در ایام عید 98

هتل محلات در مشهد از نظر کیفیت، خدمات و قیمت همیشه در میان بهترین هتل های مشهد جای دارد. نه تنها در تعطیلات عید نوروز بلکه در تمام ایام سال بواسطه کیفیت و خدمات خود پذیرای تعداد زیادی از مسافران مشهد می باشد. قیمت هتل محلات مشهد از 28 اسفند تا 16 فروردین به شکل زیر می باشد:

قیمت هتل محلات مشهد در عید 98 : نفری 160.000 تومان با منوی غذای بوفه می باشد.

قیمت هتل محلات مشهد در ایام نوروز98 : 150.000 تومان با منوی غذایی انتخابی می باشد.

قیمت هتل محلات مشهد در ایام عید 98

قیمت هتل نسیم مشهد در عید نوروز 98

هتل سه ستاره نسیم در مشهد از بهترین هتل های نوساز نزدیک به حرم می باشد. هتل نسیم در مشهد فضای داخلی و ظاهری بسیار شیک و مدرن دارد که در کنار خدمات بینظیر خود، کیفیت غذایی بسیار خوبی نیز دارد. قیمت نوروزی هتل نسیم مشهد در تاریخ های مختلف ایام نوروز اندکی متفاوت و به شکل زیر می باشد:

از 28 اسفند تا 5 فروردین قیمت هتل نسیم مشهد در تعطیلات عید نوروز 98 : نفری 200.000 تومان می باشد.

از 6 فروردین تا 10 فروردین قیمت نوروزی هتل نسیم مشهد : نفری 160.000 تومان می باشد.

از 11 فروردین تا 15 فروردین قیمت هتل نسیم در نوروز98 : نفری 170.000 تومان می باشد.

قیمت هتل نسیم مشهد در عید نوروز 98

قیمت هتل سامرا مشهد در ایام نوروز 98

هتل سه ستاره سامرا مشهد هتلی شیک و آرام در نزدیکی حرم مطهر امام رضا می باشد. هتل سامرا مشهد در سال 97 افتتاح شده و به دلیل همین نوسازی، سامرا هتلی ست که مطابق با جدیدترین و به روزترین متدها و استانداردهای روز دنیا گام برمیدارد. سامرا برای تعطیلات نوروز سال98 قیمت های زیر را ارائه می دهد:

از 28 اسفند تا 7 فروردین قیمت عید نوروز هتل سامرا مشهد : نفری 160.000 تومان می باشد.

از 8 فروردین تا 15 فروردین قیمت هتل سامرا مشهد در ایام عید نوروز : نفری 140.000 تومان می باشد.

قیمت هتل سامرا مشهد در ایام نوروز 98

رزرو هتل های مشهد در عید نوروز98

اگر شما هم مانند بسیاری از هموطنان عزیزمان می خواهید در عید98 به مشهد سفر کنید. باید هرچه زودتر اقدام به رزرو هتل در مشهد کنید. بسیاری از هتل های مشهد ظرفیت بسیار کمی برای پذیرش مهمان جدید دارند یا حتی تکمیل ظرفیت شده اند. پس برای رزرو نوروزی هتل های مشهد باید ابتدا با سایت زواران تماس گرفته و استعلام قیمت و ظرفیت هتل در مشهد را بگیرید. از آنجاییکه قیمت هتل های مشهد در ایام نوروز رو به افزایش است پیشنهاد میکنیم در صورت توان بودجه سفر به مشهد را در این ایام خاص اندکی بیشتر کنید تا بتوانید هتل های خوب و باکیفیت مشهد را رزرو کنید.

شماره رزرو نوروزی هتل های مشهد: شماره ثابت 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/11/28


 

نماد اعتماد الکترونیکی