قیمت نوروزی هتل های مشهد

تاریخ انتشار: 1397/11/30

قیمت نوروزی هتل های مشهد

قیمت هتل های مشهد در ایام عید

هتل های ستاره دار شهر مشهد کیفیت و خدمات مناسبی را ارائه می دهند. در ایام عید نوروز به دلیل شلوغ شدن شهر مشهد این قضیه اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا به دلیل تعداد زیاد مسافران شاید هتل قادر به ارائه خدمات خوب و همیشگی نباشد. اما انتخاب هتل یا هتل آپارتمان خوب باعث می شود حتی با وجود شلوغی، بازهم خدمات کافی و عالی به مسافران ارائه شود. قیمت هتل های مشهد در تعطیلات نوروز به ویژه نیمه اول عید، از همیشه بیشتر است. به همین دلیل اگر بودجه بیشتری برای سفر به مشهد و رزرو هتل در مشهد داشته باشید. می توانید هتل های بهتری را در مشهد رزرو کنید. در این مطلب سایت زواران قیمت هتل های سه ستاره و دو ستاره مشهد را که از کیفیت و خدماتشان اطمینان داریم، بیان میکنیم.

هتل خیام مشهد

هتل سه ستاره خیام مشهد حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل خیام از هتل های باسابقه شهر مشهد است که به تازگی بازسازی شده است. فضای داخلی هتل خیام مشهد، دیزاین ها و چیدمان های هتل خیام مشهد بسیار زیبا، مدرن و لوکس می باشد. هتل خیام مشهد در ایام عید نوروز قیمت های متفاوتی به شرح زیر ارائه می دهد.

از 28 اسفند تا 4 فروردین قیمت هتل خیام مشهد برای تعطیلات نوروز98 : نفری 140.000 تومان می باشد.

از 5 فروردین تا 8 فروردین قیمت نوروزی هتل سه ستاره خیام در مشهد : نفری 120.000 تومان می باشد.

از 9 فروردین تا 16 فروردین قیمت هتل خیام مشهد در سال98 : نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل خیام: مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

هتل خیام مشهد

هتل ایران زمین مشهد

هتل ایران زمین مشهد، هتل سه ستاره تاپ اطراف حرم مطهر امام رضا مشهد می باشد. هتل ایران زمین مشهد بسیار مجلل و شیک بوده و تمامی امکانات عالی را در خود جای داده است. با اقامت و رزرو هتل ایران زمین در مشهد آرامش خاطر خود را در سفر مشهد فراهم خواهید کرد. قیمت نوروزی هتل ایران زمین مشهد به صورت زیر است:

از 27 اسفند تا 4 فروردین قیمت هتل ایران زمین مشهد در نوروز98 : نفری 250.000 تومان می باشد.

از 5 فروردین تا 17 فروردین قیمت هتل سه ستاره ایران زمین مشهد در عید نوروز 98 : نفری 210.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ایران زمین مشهد: خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

هتل ایران زمین مشهد

هتل قدس مشهد

هتل دو ستاره قدس مشهد با ارائه خدمات از سال 53 به مسافران مشهد، سابقه ای درخشان از خود بجای گذاشته است. بازسازی هتل در سال 96 هتل قدس مشهد را تبدیل به هتل نوساز نزدیک به حرم کرده است. کیفیت و تنوع غذایی که در رستوران هتل قدس مشهد ارائه می شود بسیار بالاست. قیمت پکیج نوروزی هتل قدس در ایام نوروز 98 به شکل زیر است:

از 25 اسفند تا 15 فروردین قیمت هتل قدس مشهد در عید نوروز 98 : نفری 190.000 تومان می باشد.

آدرس هتل قدس: خیابان شهید اندرزگو - روبروی درب باب الجواد

هتل قدس مشهد

هتل پرستاره مشهد

هتل پرستاره مشهد که از هتل های دو ستاره این شهر می باشد با ارائه خدمات خوب در مشهد خیال ما را بابت آرامش مسافران در مشهد آسوده کرده. هتل پرستاره در مشهد سال 95 بازسازی شده و دارای مکانی دنج و آرام برای اقامت در مشهد است. قیمت نوروز98 هتل پرستاره مشهد به صورت زیر اعلام شده است:

از 28 اسفند تا 16 فروردین قیمت رزرو نوروزی هتل پرستاره مشهد : نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل پرستاره: مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل پرستاره مشهد

رزرو هتل های مشهد در نوروز98 از طریق سایت زواران

هتل های مشهد در عید نوروز مملو از جمعیت می شوند. تعداد زیادی از مسافران عزیز زودتر از تاریخ سفر به مشهد اقدام به رزرو هتل های مشهد می کنند. اگر شما هم میخواهید در ایام نوروز سال98 به مشهد سفر کنید باید همین کار را انجام دهید به ویژه اگر هتل های نزدیک حرم در مشهد را برای رزرو مد نظر دارید. با کمی تحقیق و مقایسه متوجه خواهید شد قیمت نوروزی هتل ها در سایت زواران از همه جا مناسب تر است. پس برای اطمینان از اینکه هتل مورد نظر تکمیل ظرفیت نشده هرچه زودتر برای رزرو هتل در عید 98 با سایت زواران تماس بگیرید.

تلفن تماس با زواران برای رزرو هتل های مشهد در نوروز: : 1008088(0519)

 

تاریخ انتشار : 1397/11/30

 

نماد اعتماد الکترونیکی