رزرو هتل قیمت مناسب در مشهد برای اردیبهشت98

تاریخ انتشار: 1398/02/07

رزرو هتل قیمت مناسب در مشهد برای اردیبهشت98

هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد

با اینکه اقامت در هتل های لوکس و گران قیمت مشهد می تواند سفر شما را خاطره انگیز و ماندگار کند اما برای زیارت امام رضا(ع) همیشه نباید منتظر فراهم شدن شرایط خاص و ویژه ای باشید. بسیاری از مشتاقان زیارت حرم مطهر امام رضا، خواستار اقامت در هتل یا هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد هستند که در کنار کیفیت خوب و خدمات عالی، قیمت مناسبی نیز ارائه می دهند. ما در سایت زواران همه روزه با تعداد زیادی از این مسافران روبرو هستیم. در ادامه این مطلب قیمت سه تا از هتل آپارتمان های مشهد با مشخصات: خدمات و قیمت مناسب را بیان می کنیم که از طریق سایت زواران مسافران زیادی را به این هتل آپارتمان ها فرستادیم و با رضایت مسافران روبرو شدیم.

هتل آپارتمان ققنوس مشهد

هتل آپارتمان ققنوس در مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مطهر می باشد که حدودا 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارد. هتل ققنوس مشهد از آن دسته هتل آپارتمان هایی ست که مسافران سایت زواران از کیفیت و خدمات آن رضایت داشته اند. یکی از مهم ترین مشخصه های هتل خوب در مشهد آرامش و دنج بودن آن می باشد که هتل آپارتمان ققنوس این مزیت را دارد که میزبان مسافران مشهد در آرامش کامل است.

قیمت هتل آپارتمان ققنوس مشهد برای اقامت در اردیبهشت ماه نفری 55.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان ققنوس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - بین چهار راه دوم و سوم سمت چپ

هتل آپارتمان ققنوس مشهد

هتل آپارتمان بهشت مشهد

همانطور که می دانید خیابان های اولیه امام رضا، نزدیک ترین خیابان های مشهد به حرم هستند. هتل آپارتمان بهشت در یکی از نزدیک ترین خیابان ها به حرم مطهر قرار گرفته است که پیاده روی کمتر از 5 دقیقه تا حرم دارد. این هتل آپارتمان به تازگی بازسازی شده و در نوروز 98 با بازسازی کامل مورد بهره برداری مجدد قرار گرفته است. تمام ابزار و وسایل هتل بهشت مشهد جدید و نو هستند و با پرسنل و مدیریت قوی مشغول خدمت رسانی به مسافران مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان بهشت در مشهد برای رزرو های اردیبهشت98 نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان بهشت مشهد: امام رضا 2

هتل آپارتمان بهشت مشهد

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

هتل آپارتمان رنگین کمان در مشهد می تواند انتظارهای شما را بابت کیفیت و خدماتی که از یک هتل آپارتمان دارید برآورده کند. فضای داخلی هتل و اتاق های آن بسیار دلباز و نورگیر است و برای اقامت در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در مشهد بسیار مناسب اند. امکانات کاملی که در هتل رنگین کمان ارائه می شود درکنار قیمت مناسبش این هتل آپارتمان را نزد مسافران بسیار محبوب کرده است.

قیمت هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد برای رزرو و اقامت در ادریبهشت98 نفری 55.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

رزرو هتل های مشهد برای اردیبهشت98

اگر تاریخ سفر شما در اردیبهشت ماه است برای رزرو هتل در مشهد از همین الان اقدام کنید و با سایت زواران تماس بگیرید. ما با تجربه و شناختی که از هتل های مشهد داریم شما را به بهترین هتل ها در مشهد معرفی می کنیم.

تماس با زواران و رزرو هتل در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/07


 

نماد اعتماد الکترونیکی