قیمت هتل های مشهد در ابتدای بهمن98

تاریخ انتشار: 1398/10/18

قیمت هتل های مشهد در ابتدای بهمن98

قیمت هتل های مشهد برای ابتدای بهمن ماه

سایت زواران برای تمامی ماه ها و فصل های سال هتل های خوب و باکیفیت را به مسافران مشهد پیشنهاد می دهد، و با توجه به بودجه زائران گرامی مناسب ترین هتل یا هتل آپارتمان در مشهد را برایشان رزرو می کند. در بهمن ماه نیز مسافران زیادی قصد سفر به مشهد را دارند و می توانید با تماس با سایت زواران هتل مورد نظرتان در مشهد را رزرو کنید. برای اطلاع از قیمت تعدادی از هتل های مشهد در ابتدای بهمن98 ادامه این مطلب از زواران را بخوانید.

هتل ابریشم مشهد

هتل ابریشم در مشهد از هتل های دو ستاره خوب در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد. زائرانی که به دنبال رزرو هتل های نزدیک حرم مشهد هستند و پیاده روی کمی تا حرم امام رضا را می خواهند، هتل دو ستاره ابریشم مشهد گزینه بسیار خوبی ست. بازسازی اخیر در هتل ابریشم مشهد این هتل را از نظر کیفیت بهبود بخشیده و فضای هتل و اتاق های واقع در هتل ابریشم مشهد دارای ابزار و وسایل جدید می باشد.

قیمت هتل ابریشم مشهد در 1تا7 بهمن نفری 90.000 تومان است.

آدرس هتل ابریشم : مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

هتل ابریشم مشهد

هتل هلیا مشهد

هتل سه ستاره هلیا مشهد با قرار گرفتن در خیابان امام رضا8 کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارد. هتل هلیا مشهد امکانات و خدمات مناسب برای اقامت در جوار حرم مطهر را برای زائران مشهد فراهم نموده و رضایت آنها را جلب کرده است. پارکینگ، رستوران، کافی شاپ و روم سرویس گوشه ای از امکانات هتل هلیا مشهد می باشد.

قیمت هتل هلیا در مشهد برای هفته اول بهمن نفری 90.000 تومان است.

آدرس هتل هلیا: مشهد - خیابان امام رضا 8

هتل هلیا مشهد

هتل محلات مشهد

هتل محلات مشهد خدمات و امکانات در حد هتل های دو و سه ستاره را به مسافران مشهد ارائه می دهد. اتاق های بزرگ و دلباز و فضای شیک هتل محلات در مشهد از نکات بارز آن می باشد. کیفیت غذای هتل محلات در مشهد نیز بسیار مطلوب است که به صورت بوفه و انتخابی ارائه می شود و قیمت هاب متفاوتی دارد.

قیمت هتل محلات مشهد در ابتدای بهمن با منوی انتخابی نفری 90.000 تومان و با بوفه نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل محلات : مشهد - خیابان امام رضا -نبش سرشور 26

هتل محلات مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/18


 

نماد اعتماد الکترونیکی