قیمت هتل در مشهد در تاریخ 1تا7 بهمن98

تاریخ انتشار: 1398/10/29

قیمت هتل در مشهد در تاریخ 1تا7 بهمن98

قیمت هتل های مشهد در 1تا7 بهمن ماه

هتل های مشهد در هفته ابتدایی بهمن98 قیمت مناسبی دارند و از تاریخ 9تا11 بهمن به دلیل شهادت حضرت فاطمه(س) قیمت هتل ها در مشهد اندکی افزایش میابند. پس اوایل بهمن ماه به دلیل قیمت مناسب، تاریخ خوبی برای سفر به مشهد است. اگر قصد سفر به مشهد در اوایل ماه بهمن را دارید این مطلب زواران را از دست ندهید.

هتل فجر مشهد

هتل فجر مشهد، هتلی دو ستاره نزدیک به حرم مطهر در مشهد می باشد. افتتاح هتل فجر مشهد در سال 77 و بازسازی در سال 85 باعث شده هتل دو ستاره فجر مشهد نزد مسافران مشهد با سابقه و بسیار محبوب باشد. فاصله هتل فجر مشهد تا حرم امام رضا(ع) حدود 10 دقیقه پیاده رویست. لابی و فضای داخلی هتل فجر در مشهد، بزرگ و دلباز بوده و اقامت در مشهد را برایتان دلنشین می کند.

قیمت هتل فجر مشهد برای 1تا7 بهمن ماه نفری 55.000 تومان می باشد.

آدرس هتل فجر : مشهد خیابان امام رضا -خیابان عنصری - نبش عنصری 9

هتل فجر مشهد

هتل آپارتمان مشهدالرضا مشهد

هتل آپارتمان مشهدالرضا در مشهد در خیابان اندرزگو2 قرار گرفته و فاصله بسیار کوتاهی تا حرم مطهر دارد. چیدمان اتاق های مشهدالرضا مشهد ساده و با رنگ های روشن است تا فضای اتاق دلباز و برای اقامت در مشهد دلنشین باشد. هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد برای افرادی که به دنبال رزرو هتل نزدیک حرم با قیمت مناسب هستند گزینه بسیار مناسبی ست.

قیمت هتل آپارتمان مشهد الرضا در اوایل بهمن98 نفری 60.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مشهد الرضا : مشهد میدان بیت المقدس خیابان خسروی نو اندرزگو 2 انتهای کوچه

هتل آپارتمان مشهدالرضا مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد، در سال 96 افتتاح شده و در دسته هتل های نوساز مشهد قرار می گیرد. هتل آپارتمان هومن در مشهد کیفیت بسیار خوب و در حد هتل های دو ستاره ارائه می دهد و رضایت مسافران مشهد را کاملا جلب می کند. 5دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) ، لابی و اتاق های تمیز و شیک از دیگر ویژگی های هتل آپارتمان هومن در مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هومن در ابتدای ماه بهمن نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/29

 

نماد اعتماد الکترونیکی