قیمت هتل های مشهد خرداد99

تاریخ انتشار: 1399/03/06

قیمت هتل های مشهد خرداد99

قیمت هتل در مشهد برای خرداد 99

با توجه به بازگشایی مجدد هتل های مشهد و همچنین حرم مطهر امام رضا(ع) ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، مشتاقان زیارت امام رضا(ع) که از فیض زیارت حرم مطهر در مشهد در ایام عید نوروز و تعطیلات نوروزی محروم بودند، اکنون در صدد سفر به مشهد هستند. بهتر است پیش از سفر به مشهد با ایمنی و بهداشت در هتل های مشهد آشنا شوید و وسایل و ابزار بهداشتی را در طول سفر به مشهد همراه خود داشته باشید. بسیاری از هتل ها با کسب مجوز و رعایت بهداشت بازگشایی شده و قیمت های مناسبی را برای زائران مشهد در نظر گرفته اند. برای اطلاع از قیمت هتل ها و رزرو هتل های مشهد با سایت زواران همراه باشید و با ما تماس بگیرید.

قیمت هتل دیبا مشهد در خرداد99

هتل یک ستاره دیبا در مشهد مقدس با قرار گرفتن در خیابان امام رضا8 فاصله کوتاهی تا حرم مطهر مشهد دارد و برای پیاده روی تا حرم گزینه مناسبی ست. هتل دیبا مشهد در سال 95 بازسازی شده و فضای زیبایی در اتاق ها، لابی ، رستوران و.... برای اقامت در مشهد فراهم کرده است. کیفیت خوب غذای هتل دیبا مشهد و همچنین امکانات و تجهیزات اتاق های هتل دیبا مشهد مسافران زیادی را جذب می کند.

قیمت هتل دیبا در مشهد برای رزرو هتل دیبا مشهد در خرداد نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

قیمت هتل علمدار مشهد در خرداد

هتل علمدار در مشهد تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) دارد. هتل علمدار مشهد هتلی دو ستاره و خدمات در حد هتل های سه ستاره مشهد است. فضای دلباز، محیط شیک و زیبای هتل علمدار مشهد برای اقامت با آرامش در مشهد بسیار مناسب می باشد. همچنین هتل علمدار مشهد با افتتاح در سال 98 از هتل های نوساز مشهد است.

قیمت هتل دو ستاره علمدار مشهد در خردادماه99 نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل علمدار مشهد : امام رضا 5 - چهنو 6

هتل علمدار مشهد

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد برای رزرو خرداد99

هتل آپارتمان هومن مشهد کیفیت بسیار خوبی دارد که فراتر از هتل آپارتمان بوده و در حد هتل های دو ستاره می باشد. هتل آپارتمان هومن در مشهد سال 96 افتتاح شده و در فاصله کوتاهی نسبت به حرم مشهد قرار گرفته است. اتاق های هتل آپارتمان هومن مشهد چیدمان های ریبا و تجهیزات کامل دارند. قیمت هتل هومن مشهد همیشه بسیار مناسب و خوب می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد برای رزروهای خرداد99 نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/03/06


 

نماد اعتماد الکترونیکی