قیمت رزرو هتل در مشهد برای نوروز98

تاریخ انتشار: 1397/12/27

قیمت رزرو هتل در مشهد برای نوروز98

قیمت رزرو هتل در مشهد

شهر زیارتی و سیاختی مشهد مقدس با وسعت ۳۵۱ کیلوتر مربع در شمال شرق ایران قرار گرفته است. این شهر به دلیل وجود با برکت امام رضا (ع) از مقاصد اصلی مسافران و گردشگران کشور می باشد. با اینکه در تمام ایام سال تعداد زیادی مسافر به مشهد سفر می کنند اما به دلیل وجود هتل ها و هتل آپارتمان های زیاد این شهر و به برکت وجود حرم مطهر امام رضا(ع)، همگی اطمینان خاطر دارند که اقامت خوش و سفری خاطره انگیز در این شهر دارند. فصل بهار از بهترین فصل های سفر به مشهد از نظر آب و هوایی می باشد. مشهد در بهار آب و هوای معتدل و دلچسبی دارد که فرصت پیاده روی، گردش و تفریح را بیش از پیش برایتان فراهم می کند. حال که در آستانه فصل بهار و آغاز سال 1398 هستیم و مسافران زیادی به مشهد سفر می کنند خالی از لطف نیست که قیمت هتل های مشهد در نوروز98 را بدانیم. قیمت هتل های مشهد در نیمه های مختلف عید نوروز متفاوت است. در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل های مشهد را برای تاریخ 28 اسفند تا 3 فروردین بیان می کنیم.

قیمت هتل یک ستاره آرسان مشهد در نیمه اول نوروز98

هتل آرسان مشهد را می توان بعنوان یکی از هتل های نوساز در مشهد نام برد. هتل آرسان در مشهد سال 93 شروع بکار کرده و در سال 97 نیز مورد بازسازی قرار گرفته است. با اقامت در هتل آرسان مشهد، حدود یک ربع پیاده روی تا حرم مطهر دارید. هتل آرسان مشهد خدمات و امکانات بسیار خوب و قابل قبول و حتی بالاتر از هتل های یک ستاره به مسافران مشهد ارائه می دهد. اگر به دنبال هتل تمیز، مرتب، شیک و با قیمت مناسب هستید رزرو هتل آرسان مشهد انتخاب مناسبی می باشد.

قیمت هتل آرسان مشهد برای رزرو نوروزی در تاریخ 28 اسفند تا 3 فروردین نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آرسان: مشهد - خیابان امام رضا 12 - حنایی9-شهید امت رضا 6

قیمت هتل یک ستاره آرسان مشهد در نیمه اول نوروز98

قیمت هتل دو ستاره هرمس مشهد برای ایام نوروز98

هتل هرمس در مشهد از بهترین هتل های دو ستاره نزدیک حرم مطهر می باشد. این هتل با افتتاح در سال 96 نیز در دسته هتل های نوساز مشهد قرار می گیرد. وجه تمایز هتل هرمس مشهد با سایر هتل های مشهد در گشت نیم روزی رایگان و 6 نوبت سرویس رایگان به حرم است. امکانات رفاهی هتل هرمس و پرسنل مجرب آن، هتل هرمس را برای اقامت در مشهد از هر نظر ایده آل و مناسب کرده است. اتاق ها و فضای داخلی هتل هرمس مشهد تمیز و دلباز می باشد.

از 28 اسفند تا 3 فروردین قیمت هتل هرمس مشهد برای نوروز 98 نفری 135.000 تومان است.

آدرس هتل هرمس مشهد : امام رضا 16 نبش عنصری 10

قیمت هتل دو ستاره هرمس مشهد برای ایام نوروز98

قیمت هتل سخاوت مشهد در نوروز98

هتل سخاوت مشهد از نزدیک ترین هتل های نزدیک به حرم مطهر است که با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت امام رضا(ع) مشرف شوید. هتل سخاوت مشهد از هتل های باسابقه شهر مشهد است که در سال 72 بهره برداری شده است. کیفیت غذای خوب، اتاق های دلباز، فضای شیک هتل در کنار قیمت بسیار مناسب آن، باعث شده مسافران مشهد به شدت از هتل سخاوت مشهد استقبال کنند.

قیمت هتل سخاوت مشهد از 28 اسفند تا 3 فروردین برای رزرو نوروزی نفری 150.000 تومان می باشد.

آدرس هتل سخاوت مشهد: مشهد - چهارراه خسروی - روبه روی هتل ایران

قیمت هتل سخاوت مشهد در نوروز98

رزرو هتل در مشهد برای نوروز98 از طریق سایت زواران

رزرو هتل در مشهد برای ایام خاص، به ویژه تعطیلات نوروز حساسیت های خاص خود را دارد. به همین دلیل باید رزرو هتل در مشهد را از طریق سایت های معتبر و مطمئن انجام دهید. سایت زواران دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و با ارائه مشاوره و پشتیبانی، قبل و بعد از رزرو هتل در مشهد، بهترین سایت رزرو هتل های مشهد است. سایت زواران همچنین قیمت های مناسب و کمتر از سایرین را به مسافران مشهد ارائه می دهد.

شماره تماس با زواران برای رزرو هتل در مشهد :  1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/12/27
 

نماد اعتماد الکترونیکی