قیمت هتل های مشهد در ماه رمضان

تاریخ انتشار: 1398/02/15

 قیمت هتل های مشهد در ماه رمضان

هتل های مشهد در ماه رمضان

ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، خدمت مسافران گرانقدر مشهد عرض می کنیم که برای رزرو هتل های مشهد در ماه رمضان فرصت زیادی باقی نمانده است. زیرا ظرفیت بیشتر هتل ها برای رزرو رو به تکمیل می باشد. قیمت هتل های مشهد در روزهای خاص ماه رمضان مانند شب های احیا و عید فطر کمی افزایش میابد و در ایام دیگر قیمت کمتری برای رزرو دارند. قیمت رزرو تعدادی از هتل های دو و سه ستاره مشهد برای ماه مبارک رمضان تا آخر اردیبهشت ماه و تا قبل از شب های قدر بصورت زیر می باشد.

هتل امیرکبیر مشهد

هتل دو ستاره امیرکبیر مشهد یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم مطهر می باشد. هتل امیرکبیر به قدری به حرم در مشهد نزدیک است که تنها با 1 الی 2 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم مشرف شوید.  هتل امیرکبیر مشهد نزدیک ترین هتل به بست شیخ طوسی می باشد. از مزایای هتل امیرکبیر مشهد، واحدهای اقامتی دو خوابه آن می باشد که بسیار بزرگ هستند و دارای 3عدد سرویس بهداشتی می باشند. رستوران بزرگ هتل امیرکبیر مشهد گنجایش 200 نفر مسافر در مشهد را دارد و با غذاهای باکیفیت و لذیذ از آنها پذیرایی می کند.

قیمت هتل امیرکبیر مشهد برای اوایل ماه رمضان نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل امیرکبیر: مشهد - خیابان شیرازی 2/1 - انتهای کوچه

هتل امیرکبیر مشهد

هتل ابریشم مشهد

هتل دو ستاره ابریشم در مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم می باشد که از لحاظ کیفی همیشه در دسته پیشنهادات سایت زواران به مسافران مشهد می باشد. بازسازی هتل ابریشم مشهد باعث شده امکانات و خدمات هتل به روز شوند. محیط زیبا و مدرن هتل ابریشم در مشهد با پرسنل مجرب و کاربلد، تبدیل به یکی از بهترین های مشهد برای اقامت شده است.

قیمت رزرو هتل ابریشم مشهد برای اوایل ماه رمضان نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ابریشم: مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

هتل ابریشم مشهد

هتل جواهری مشهد

هتل جواهری مشهد از درجه سه ستاره، نبش امام رضا 6 قرار گرفته که از این حیث فاصله اندکی تا حرم مطهر دارد. طراحی زیبا و دیزاین های مدرن و لوکس هتل جواهری در مشهد حاصل بازسازی این هتل در سال 93 می باشد. رستوران هتل جواهری در مشهد دارای 130 نفر ظرفیت و چشم اندازی زیبا است که با طبخ انواع غذاهای ایرانی و فست فود برای هر ذائقه ای مناسب می باشد. هتل جواهری مشهد هتلی ست که برای بسیاری از مسافران مشهد نامی آشنا و سابقه ای درخشان دارد.

قیمت هتل جواهری مشهد در ماه رمضان نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل جواهری: مشهد - نبش امام رضا 6

هتل جواهری مشهد

رزرو هتل های مشهد برای ماه رمضان

ماه رمضان در مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) بسیار باصفاست. وقتی در ماه رمضان به مشهد سفر می کنید، می توانید از فیوضات معنوی این ماه عزیز و افطاری های باصفای حرم در صحن حرم مطهر استفاده کنید. پس برای رزرو هتل در مشهد برای ماه رمضان 98 بهتر است هرچه زودتر تا قبل از تکمیل ظرفیت هتل ها از طریق سایت زواران اقدام کنید.

رزرو هتل های مشهد در ماه رمضان : 1008088(0519)

 

تاریخ انتشار : 1398/02/15

 

نماد اعتماد الکترونیکی