قیمت هتل های مشهد در ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار: 1398/03/05

قیمت هتل های مشهد در ماه مبارک رمضان

قیمت هتل های مشهد برای ماه رمضان

با فرا رسیدن شب های مبارک قدر، به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم. در شب های قدر مشهد میزبان تعداد زیادی مسافر از راه های دور و نزدیک می باشد و پس از آن در روزهای پایانی تعداد مسافران کاهش یافته و در انتهای ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید فطر مجددا تعداد مسافران افزایش میابد. می توان گفت اگر قصد سفر به مشهد را در ماه مبارک رمضان دارید دهه انتهایی آن تا قبل از عید فطر یکی از بهترین و خلوت ترین تاریخ ها برای سفر مشهد است و هتل های مشهد نیز قیمت کمتری نسبت به شب های قدر و عید فطر دارند. در این مطلب سایت زواران قیمت تعدادی هتل برای روزهای پایانی ماه رمضان98 را بیان می کنیم. این قیمت ها از تاریخ 8 تا 12 خرداد معتبر می باشند.

هتل ذاکر مشهد

هتل یک ستاره ذاکر مشهد از هتل های نوساز نزدیک حرم امام رضا(ع) است که در سال 95 مورد بهره برداری قرار گرفته است. این هتل شیک و تمیز در فاصله ای نه چندان دور تا حرم واقع شده و با حدود یک ربع پیاده روی می توانید به زیارت امام رضا مشرف شوید. لابی شیک و مجلل، اتاق های مدرن و بزرگ و فضای داخلی مرتب و زیبا در کنار قیمت بسیار مناسب، هتل ذاکر در مشهد را نزد مسافران شهر مشهد محبوب ساخته است.

قیمت هتل ذاکر مشهد در ماه مبارک رمضان نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ذاکر: مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل ذاکر مشهد

هتل فجر مشهد

از هتل های خوب مشهد با درجه دو ستاره می توان به هتل فجر مشهد اشاره کرد. هتل دو ستاره فجر مشهد در فاصله نسبتا نزدیک تا حرم قرار گرفته و با حدودا 15 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم امام رضا برسید. هتل فجر مشهد که از هتل های با سابقه مشهد می باشد با در اختیار گذاشتن امکانات و خدمات عالی در خدمت مسافران مشهد می باشد تا سفری خاطره انگیز برایشان رقم بزند.

قیمت هتل دو ستاره فجر در مشهد برای روزهای پایانی ماه رمضان نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل فجر: مشهد خیابان امام رضا -خیابان عنصری - نبش عنصری 9

هتل فجر مشهد

هتل آذین مشهد

هتل آذین در مشهد از آن دسته هتل هاییست که مسافرانش از انتخاب آن راضی و خرسند هستند. فضای داخلی هتل آذین مشهد به دلیل بازسازی در سال 96 بسیار تمیز و جدید است. اتاق های واقع در هتل آذین مشهد دارای مبلمان و وسایل نو می باشد و تجهیزات کامل و امکانات مناسب برای اقامت در مشهد را ارائه می دهد. محیط آرام و دنج هتل آذین مشهد شما را برای چند روز از نگرانی و استرس های روزمره دور می کند.

قیمت هتل آذین مشهد در روزهای باقیمانده و پایانی ماه رمضان نفری 55.000 تومان است.

آدرس هتل آذین مشهد: امام رضا 23 روبه روی هتل درویشی

هتل آذین مشهد

رزرو هتل در مشهد برای ماه مبارک رمضان98

پس از دانستن قیمت هتل های مشهد در ماه رمضان بهتر می توانید برای رزرو هتل در مشهد اقدام کنید. ماه رمضان ماه پر برکتی می باشد که به دلیل فیوضات معنوی آن، مسافران زیادی به شهر مقدس مشهد سفر می کنند. در روزهای خاص مانند شب های قدر و عید فطر قیمت هتل های مشهد افزایش میابد و قیمت های بالا تنها برای روزهای عادی باقیمانده از ماه رمضان می باشد که می توانید با تماس با زواران از این قیمت های ویژه و فوق العاده استفاده کنید.

رزرو هتل های مشهد با قیمت مناسب : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/03/05

 

{enamadx}