قیمت هتل در مشهد در ماه رمضان

تاریخ انتشار: 1398/02/19

قیمت هتل در مشهد در ماه رمضان

قیمت هتل های مشهد، ماه رمضان

بدون تردید سفر به مشهد در ماه رمضان می تواند سفری شیرین و خاطره انگیز برایتان رقم بزند. برنامه های ویژه حرم مطهر در این روزهای عزیز، مراسم های باشکوه افطاری در صحن حرم در مشهد همه و همه باعث می شوند از فیوضات معنوی این ماه در حد اعلا بهره مند شوید. از برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در مشهد مراسم ختم قرآن در حرم می باشد. بسیاری از هموطنان عزیزمان برای اینکه بتوانند فرایض الهی خود را کامل انجام دهند برای مدت حداقل 10 روز به مشهد سفر می کنند تا نماز و روزه خود را حتی در سفر نیز به جای آورند. برای اقامت طولانی مدت در مشهد باید هتل خوب و باکیفیت مطلوب انتخاب و رزرو کنید. حتی الامکان هتل نزدیک حرم در مشهد را انتخاب کنید تا رفت و آمدتان به حرم آسان تر باشد. قیمت هتل های ایران زمین، دیبا و سلما را برای ماه مبارک رمضان در مشهد بیان می کنیم. البته این قیمت ها در ایام معمول ماه رمضان هستند و قیمت ایام خاص مانند شب های قدر و عید فطر با کمی افزایش همراه است.

هتل سه ستاره ایران زمین مشهد

اگر در سفرهایتان همیشه هتل های ستاره دار و لوکس را انتخاب می کنید بهتر است برای سفر مشهد نیز ریسک نکنید. هتل ایران زمین مشهد هتلی سه ستاره نزدیک حرم مطهر می باشد که مقصد همیشگی مسافران سخت پسند مشهد است. هتل ایران زمین مشهد فضایی شیک و مجلل دارد که در سال 94 افتتاح شده است. رستوران بزرگ هتل ایران زمین در مشهد با ارائه غذا و سالادبار بصورت بوفه که دارای تنوع و کیفیت بسیار خوبی هستند برای رزرو فولبرد هتل در مشهد، هتلی مناسب و عالی ست. با اقامت در هتل سه ستاره ایران زمین مشهد حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارید.

قیمت هتل ایران زمین مشهد در ایام ماه مبارک رمضان نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ایران زمین : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

هتل ایران زمین مشهد

هتل یک ستاره دیبا مشهد

هتل دیبا مشهد به تازگی و در سال 95 بازسازی شده و امکانات و خدمات خود را به روز کرده است. اتاق های هتل دیبا مشهد چیدمان های ساده و شیک دارند. هتل دیبا در مشهد دارای 32 واحد اقامتی تمیز و شیک، لابی زیبا، رستوران، کافی شاپ و لمکده می باشد. صبحانه ناهار و شام هتل دیبا مشهد به صورت منوی غذای بوفه آزاد است. یکی از ویژگی های هتل دیبا مشهد که مسافران زیادی را به سمت خود می کشاند قیمت مناسب هتل نسبت به خدمات و امکاناتش است.

قیمت هتل دیبا در مشهد برای ماه رمضان نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان سلما مشهد در سال 97 شروع به کار کرده است. هتل سلما در مشهد در خیابان امام رضا3 قرار گرفته است و تنها با 5 دقیقه پیاده روی میتوانید به حرم مشرف شوید. رستوران و لابی هتل سلما مشهد دارای فضای شیک و دنج می باشند. چیدمان اتاق ها و فضای داخلی هتل سلما با وسایل جدید و مدرن می باشد و محیط داخلی بسیار تمیز و مرتبی برای اقامت در مشهد دارد.

قیمت رزرو هتل آپارتمان سلما در ماه رمضان نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سلما مشهد : انتهاي خيابان امام رضا٣

هتل سلما مشهد

رزرو هتل های مشهد برای ماه مبارک رمضان

اگر برنامه سفر به مشهد در ماه رمضان را دارید و برای انتخاب و رزرو هتل در مشهد هنوز مردد و دو دل هستید. بهتر است قبل از هر چیز با سایت زواران تماس بگیرید و با توجه به بودجه و شرایط خود هتل مناسب در مشهد را انتخاب کنید.

تلفن تماس با زواران برای رزرو هتل در مشهد برای ماه رمضان : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/19

 

{enamadx}