قیمت هتل آپارتمان های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1398/03/30

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

هتل های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

امام رضا عليه السلام در شب جمعه، يازدهم ذى القعده سال 148 هجرى در مدينه به دنيا آمد، پدر بزرگوار آن حضرت امام هفتم موسى بن جعفر (ع) بود.  امام رضا علیه‌السلام در 35 سالگي و پس از شهادت پدرش امام موسي‌كاظم به امامت شيعيان نايل آمد و در 55 سالگي با توطئه مأمون عباسي در خراسان مسموم و در صفر سال 203 قمري به شهادت رسيد. امام رضا در مشهد دفن گردید و قرن هاست که مزار این امام بزرگوار مایه برکت و مباهات ایرانیان است. در سالروز ولادت و شهادت امام رضا(ع) مسلمانان از راه های دور و نزدیک به مشهد سفر کرده و با این امام همام تجدید پیمان می کنند. هتل ها و هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد برای این ایام به سرعت تکمیل ظرفیت می شوند. برای رزرو هتل در مشهد برای این ایام خاص بهتر است قیمت هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد را بدانید پس با ادامه این مطلب سایت زواران همراه باشید.

هتل آپارتمان شکرانه مشهد

هتل آپارتمان شکرانه مشهد از هتل آپارتمان های خوب در این شهر می باشد که بسیار نوساز و مرتب می باشد که در سال 96 افتتاح شده است. نزدیکی هتل شکرانه مشهد به حرم مطهر امام رضا(ع) سبب شده این هتل آپارتمان در ایام خاص بسیار مورد توجه مسافران مشهد واقع شود. از طرفی آرامش موجود در هتل آپارتمان شکرانه در مشهد برای اقامتی آرام در مشهد محیط بسیار مناسبی را بوجود آورده است.

قیمت هتل آپارتمان شکرانه مشهد برای ایام ولادت امام رضا(ع)نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان شکرانه : مشهد - اندرزگو 8 - سرشور 12

رزرو هتل آپارتمان شکرانه مشهد : 1008088(0519)

هتل آپارتمان شکرانه مشهد

هتل آپارتمان پاویون مشهد

هتل آپارتمان پاویون مشهد با فعالیت حدود 10 سال در مشهد و اطراف حرم مطهر توانسته همواره نیاز و خواسته های زائران را شناسایی و خدمات و امکانات لازم را به هتل اضافه کند. با اقامت در هتل آپارتمان پاویون مشهد با 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت حرم امام رضا بروید. تنوع و کیفیت غذای هتل پاویون نیز بسیار مناسب و خوب است.

قیمت هتل آپارتمان پاویون مشهد در 20 تا 24 تیرماه نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل پاویون: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش چهار راه سوم

رزرو هتل آپارتمان پاویون مشهد: 1008088(0519)

هتل آپارتمان پاویون مشهد

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد به راستی دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد بطوریکه هر مسافر پس از اتمام سفر خود برای سال های آینده نیز این هتل آپارتمان را برای اقامت در جوار حرم مطهر انتخاب می کند. فضای داخلی زیبا و دلباز به همراه اتاق های بزرگ هتل مشاهیر در مشهد سفری خاطره انگیز و اقامتی ماندگار را برایتان رقم می زند. ضمن اینکه امکانات و تجهیزات اتاق های هتل آپارتمان مشاهیر برای اقامت در مشهد بسیار خوب و کافی می باشد.

قیمت هتل آپارتمان مشاهیر در تیرماه مصادف با میلاد امام رضا(ع) نفری 170.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مشاهیر : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 4

رزرو هتل آپارتمان مشاهیر مشهد : 1008088(0519)

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

تاریخ انتشار : 1398/03/30


 

نماد اعتماد الکترونیکی