قیمت هتل های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1398/04/12

قیمت هتل های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

قیمت هتل در مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

شهر مشهد در تمامی ایام به ویژه مناسبات مذهبی مملو از مسافر است. در روز ولادت امام رضا(ع) خیل زیادی از مشتاقان زیارت امام رضا در مشهد گرد هم می آیند و باهم به جشن و پایکوبی می پردازند. در این ایام مبارک خیابان های مشهد به ویژه خیابان های منتهی به حرم مطهر شاهد چراغانی ها، پخش نذری و نوحه های مذهبی است که لذت این سفر معنوی را برای زائران چندین برابر می کند. برای رزرو هتل در مشهد برای ولادت امام رضا(ع) بیش از هرچیز باید قیمت هتل های مشهد در این تاریخ را بدانید . در این مطلب از سایت زواران قیمت تعدادی از هتل های نزدیک حرم با درجه های مختلف را بررسی می کنیم. برای رزرو هتل های مشهد با شماره ( 1008088(0519) ) تماس بگیرید.

هتل نسیم مشهد

هتل نسیم مشهد از هتل های باکیفیت نزدیک حرم می باشد. هتل نوساز نسیم در مشهد با درجه سه ستاره از سال 97 آغاز به کار کرده است. فضای داخلی هتل نسیم و اتاق های واقع در آن بسیار دلباز، تمیز و دارای وسایل مدرن و لوکس می باشند. با اقامت در هتل سه ستاره نسیم مشهد می توانید با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی به حرم مطهر امام رضا(ع) بروید.

قیمت هتل نسیم در تاریخ 22 تا25 تیرماه نفری 190.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نسیم: مشهد- امام رضا8- چهاراه دوم سمت چپ

هتل نسیم مشهد

هتل یکتا مشهد

هتل یک ستاره یکتا در مشهد از سال 92 افتتاح شده است. محل قرارگیری هتل یکتا مشهد برای مسافران بسیار خوب است زیرا دسترسی آسانی به حرم مطهر و مراکز خرید اطراف آن دارد. هتل یکتا هتلی دنج و راحت برای اقامت آرام در جوار حرم امام رضاست و به دلیل خدمات و امکانات خوب هتلی همیشه مورد استقبال مسافران مشهد قرار گرفته است.

قیمت هتل یکتا مشهد از 20 تا 23 تیر نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل یکتا: مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد در خیابان شیرازی که از خیابان های اصلی منتهی به حرم است، قرار گرفته است. هتل هومن مشهد از سال 96 آغاز به فعالیت حرفه ای کرده است. کیفیت غذای هتل آپارتمان هومن بسیار مطلوب می باشد. هتل هومن مشهد دارای ظرفیت پذیرش 142 مسافر است. پلن اتاق های هتل هومن مشهد بصورا سوییت و اتاق های خواب دار می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد برای 22 تا 25 تیرماه نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن: مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/04/12


 

نماد اعتماد الکترونیکی