قیمت هتل در مشهد در عید قربان

تاریخ انتشار: 1398/05/01

قیمت هتل در مشهد در عید قربان

هتل های مشهد در عید قربان

عید قربان یکی از گرامی‌ترین عیدهای مسلمانان است که در تاریخ دهم ماه ذیحجه برگزار می‌شود. در این روز به یاد ابراهیم و فرزندش اسماعیل، توسط بسیاری از مسلمانان جشن گرفته می‌شود. عید قربان که از جمله تعطیلات رسمی مسلمانان و کشور عزیزمان است، در خیابان ها با پخش نذری و چراغانی جشن گرفته می شود. بعضی از مسلمانان در سراسر جهان در عبادت حج، در این روز، گوسفند، گاو یا شتری را قربانی کرده و گوشت آن را بین همسایگان و مستمندان تقسیم می‌کنند. بسیاری از هموطنان عزیزمان که موفق به سفر حج نشده اند در این روز عزیز به مشهد سفر کرده و با حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) این روز بزرگ را جشن گرفته و به یکدیگر شادباش می گویند. از اعمال سفارش شده عید قربان می توان به : نماز عید قربان، غسل روز عید قربان، دعای ندبه و دعاهای وارده و قربانی کردن است.

هتل آپارتمان داوود مشهد

هتل آپارتمان داوود در مشهد دارای امکانات لازم و کافی برای اقامت خاطره انگیز در شهر مشهد می باشد. فاصله کوتاه هتل داوود تا حرم مطهر سبب شده دسترسی بسیار آسان و پیاده روی بسیار کوتاهی تا حرم داشته باشید. هتل داوود به تازگی بازسازی شده است. هتل آپارتمان داوود که از هتل آپارتمان های خوب مشهد محسوب می شود دارای قیمت بسیار مناسبی ست که از طریق سایت زواران می توانید دریافت کنید.

قیمت هتل آپارتمان داوود مشهد در 18تا22 مردادماه نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان داوود: امام رضا 5 چهنو 4

هتل آپارتمان داوود مشهد

هتل یکتا مشهد

هتل یک ستاره یکتا در مشهد محیطی گرم و دلنشین برای اقامت در جوار حرم مطهر برای زائران گرامی فراهم کرده است. هتل یکتا مشهد که در سال 92 شروع به فعالیت کرده دارای دو طبقه و ظرفیت حدود 60 مسافر را دارد. فضای هتل یکتا مشهد با نورپردازی های زیبا و وسایل مدرن چیده شده بسیار دلنشین و جذاب است. رستوران و کافی شاپ دنج هتل یکتا مشهد با فضای آرام خود میزبان مسافران مشهد است.

قیمت هتل یک ستاره یکتا مشهد برای 18تا23 مرداد مصادف با عید قربان نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل یکتا: مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

هتل آذین مشهد

هتل آذین در مشهد به تازگی در سال 96 مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل آذین مشهد در خیابان امام رضا23 قرار گرفته که فاصله ای حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. کیفیت غذایی هتل آذین مشهد بسیار مطلوب می باشد و در کنار فضای زیبا و اتاق های مجهز، رضایت مسافران مشهد را بدست آورده است.

قیمت هتل آذین مشهد از18 تا 22 مرداد نفری 125.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آذین: امام رضا 23 روبه روی هتل درویشی

هتل آذین مشهد

تاریخ انتشار : 1398/05/01


 

نماد اعتماد الکترونیکی