قیمت هتل در مشهد قبل از ولادت امام علی(ع)

تاریخ انتشار: 1398/12/06

قیمت هتل در مشهد قبل از ولادت امام علی(ع)

قیمت هتل های مشهد برای اوایل اسفندماه

چیزی تا ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر باقی نمانده است. برای اینکه سفر به مشهد با قیمت مناسب تری را تجربه کنید بهتر است قبل یا بعد از مناسبت های مذهبی به مشهد سفر کنید. با این کار هزینه کمتری پرداخت می کنید و در هتلی بهتر نیز اقامت می کنید. اکنون که فرصت زیادی تا روز پدر ندارید، با سایت زواران تماس گرفته و رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد را برای این ایام قطعی کنید.

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا در مشهد با ارائه خدمات هتلی، خیال شما را بابت سفر آرام و بدون دغدغه در مشهد آسوده میکند. هتل دیبا مشهد از هتل های باسابقه مشهد است که سال 78 آغاز به کار کرده و به تازگی در سال 95 نیز با بازسازی انجام شده بهتر از سالهای قبل مشغول خدمت رسانی به زائران مشهد می باشد. کیفیت غذای هتل دیبا در مشهد مطلوب و دارای تنوع خوبی ست.

قیمت هتل دیبا مشهد اوایل اسفند98 نفری 87.000 تومان می باشد.

آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد 

هتل سهند مشهد

هتل سهند مشهد با درجه یک ستاره تاپ در فاصله کوتاهی تا حرم مطهر قرار دارد. هتل سهند مشهد، هتلی نوساز است که از سال 97 فعالیت خود را شروع کرده و بسیار شیک، تمیز و هتل خوب برای اقامت در مشهد است. فضای هتل سهند در مشهد دلباز، نورگیر و دلنشین می باشد. اقامت در هتل سهند مشهد خاطره شیرینی برای شما و همراهانتان در مشهد رقم می زند.

قیمت هتل یک ستاره سهند در مشهد برای قبل از ولادت امام علی(ع) نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل سهند: امام رضا 8 - چهارراه سوم

هتل سهند2 مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

اگر بخواهیم هتل آپارتمان های خوب مشهد را نام ببریم، قطعا هتل آپارتمان هومن مشهد یکی از آنهاست. هتل آپارتمان هومن در مشهد نوساز و مرتب می باشد. خدمات و امکانات هتل آپارتمان هومن در مشهد مانند هتل های دو ستاره است. نزدیکی هتل آپارتمان هومن مشهد تا حرم مطهر امام رضا(ع) به گونه ایست که تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارید.

قیمت هتل هومن مشهد برای رزروهای قبل از ولادت امام علی(ع) نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هومن: مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/12/06


 

نماد اعتماد الکترونیکی