قیمت هتل و هتل آپارتمان های مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1399/04/12

قیمت هتل و هتل آپارتمان های مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

هتل و هتل آپارتمان های مشهد در ولادت امام رضا(ع) در سال99

شیوع ویروس کرونا در نوروز سال99 منجربه تعطیلی حرم مطهر امام رضا(ع) در شهر مشهد شد و متاسفانه هموطنان عزیزمان که برنامه سفر نوروزی به مشهد را داشتند، موفق به سفر و زیارت امام رضا(ع) نشدند. پس از بازگشایی مجدد صحن های حرم مطهر امام رضا در مشهد و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ، فرصت سفر برای مشتاقان زیارت امام رضا(ع) فراهم شده است. مصادف شدن این ایام با ولادت امام رضا(ع) را به فال نیک می گیریم و همین سبب شده تا مسافران به مشهد سفر کنند. برای رضایت خاطر مسافران مشهد، هتل های مشهد برخلاف هرسال افزایش قیمت نداشتند و با قیمت بسیار مناسب میزبان مسافران هستند.

هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد

هتل آپارتمان مشهدالرضا در مشهد از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است که از هتل های نوساز مشهد محسوب می گردد. هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد در فاصله کمتر از یک ربع پیاده روی تا حرم مطهر مشهد قرار دارد. تجهیزات و خدمات خوب و کافی که هتل آپارتمان مشهدالرضا در مشهد به زائران مشهد ارائه می دهد ، در کنار قیمت مناسب ، هتل آپارتمان مشهدالرضا مشهد را نزد مسافران محبوب و دوست داشتنی کرده است.

قیمت هتل آپارتمان مشهدالرضا در مشهد برای ولادت امام رضا(ع) در سال99 نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس آپارتمان مشهدالرضا: مشهد - میدان بیت المقدس - خیابان خسروی نو - اندرزگو 2 - انتهای کوچه

هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد 

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان کنعان در مشهد واقع در خیابان امام رضا8 می باشد و 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. اتاق های هتل آپارتمان کنعان مشهد بزرگ، نورگیر و دارای چیدمان های به روز و مدرنی ست. هتل آپارتمان کنعان مشهد به تازگی بازسازی شده است و ابزار و وسایل کاملا جدید و نو در آن استفاده شده است. کیفیت غذای هتل آپارتمان کنعان مشهد مطلوب بوده و رضایت مسافران مشهد را همیشه جلب نموده است.

قیمت هتل آپارتمان کنعان در مشهد برای ولادت امام رضا(ع) نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان کنعان : مشهد - خیابان امام رضا 8 - امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل یکتا مشهد

هتل یک ستاره یکتا در مشهد هتلی با خدمات و امکانات خوب ، نزدیک به حرم مشهد است. هتل یکتا مشهد در سال 92 فعالیت خود را آغاز کرده و هتلی تمیز و مرتب برای اقامت در جوار حرم مطهر امام رضا می باشد. هتل یکتا در مشهد دارای محیط آرام و دنج است که شما را از دغدغه های روزمره دور می کند. هتل یکتا مشهد همیشه قیمت مناسبی نیز ارائه می دهد.

قیمت هتل یکتا در مشهد در ولادت امام رضا(ع) برای سال99 نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل یکتا : مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/12


 

{enamadx}