قیمت هتل در مشهد نوروز98

تاریخ انتشار: 1397/12/25

قیمت هتل در مشهد نوروز98

قیمت هتل در نوروز98

اگر برای سفر نوروزی خود مشهد را انتخاب کرده اید و هنوز رزرو هتل در مشهد را انجام نداده اید بهتر است هرچه سریع تر اقدام کنید. شهر مشهد که به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان خود و اماکن مذهبی و تفریحی، میزبان تعداد زیادی مسافر می باشد. هتل ها و هتل آپارتمان هایش به سرعت تکمیل ظرفیت می شوند. به همین دلیل بهتر است برای اطمینان خاطر، زودتر از موعد سفر به مشهد اقدام به رزرو هتل کنید. حتما می دانید قیمت هتل برای رزرو نوروزی هتل های مشهد اندکی بالاتر از ایام عادی می باشد. در مطالب گذشته سایت زواران قیمت تعدادی از هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد برای عید نوروز98 را باهم دیدیم. در این مطلب نیز به سراغ دو تا از هتل های ستاره دار و باکیفیت نزدیک حرم مشهد می رویم.

قیمت هتل دو ستاره امیرکبیر برای ایام نوروز98

هتل امیرکبیر مشهد را می توان به جرات هتلی دو ستاره با کیفیت بسیار عالی معرفی کرد. با اقامت در هتل امیر کبیر مشهد تنها یک دقیقه پیاده روی تا حرم دارید که از این حیث نزدیک ترین هتل به بست شیخ طوسی حرم مطهر می باشد. نکته حائز اهمیت هتل امیر کبیر مشهد این است که اتاق های 5، 6 و 7 تخته آن دارای دو اتاق خواب و 3 سرویس بهداشتی مجزا می باشد که برای سفر های خانوادگی و دسته جمعی با تعداد بالا بسیار مناسب است. قیمت هتل امیر کبیر مشهد برای نوروز98 نفری 155.000 تومان می باشد.

آدرس هتل امیر کبیر: مشهد - خیابان شیرازی 2/1 - انتهای کوچه

قیمت هتل دو ستاره امیرکبیر برای ایام نوروز98

قیمت نوروزی هتل برجیس مشهد برای عید98

هتل یک ستاره برجیس مشهد یکی از هتل های معروف شهر می باشد. این هتل در تمام ایام مملو از مشتاقان زیارت امام رضا (ع) است که می خواهند در جوار ملکوتی امام رضا(ع) اقامت کنند. اقامت در هتل برجیس مشهد سبب می شود حدودا 10 دقیقه تا حرم مطهر فاصله داشته باشید. قیمت مناسب هتل برجیس مشهد در کنار خدمات و امکانات عالی، سفری خاطره انگیز در مشهد برایتان رقم می زند. کافی شاپ و رستوران هتل برجیس غذا و نوشیدنی های متنوع و باکیفیت را به شما عزیزان ارائه می دهند. قیمت هتل برجیس در مشهد برای نوروز98 نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل برجیس مشهد: خیابان امام رضا (ع) امام رضا 8 بعد از چهار راه سوم شماره 53

قیمت نوروزی هتل برجیس مشهد برای عید98

رزرو هتل برای عید در مشهد

همانطور که در بالا گفتیم برای اطمینان بیشتر، بهتر است زودتر از تاریخ سفر نوروزی به مشهد، رزرو هتل را انجام دهید. اگر مناسب ترین و بهترین قیمت های نوروزی برای رزرو هتل های مشهد در ایام نوروز 98 را میخواهید، اول از هرچیز با سایت زواران تماس بگیرید تا از ظرفیت و قیمت هتل اطمینان خاطر پیدا کنید.

تلفن تماس با زواران جهت رزرو هتل برای عید در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/12/25


 

نماد اعتماد الکترونیکی