قیمت هتل در مشهد در شب های قدر

تاریخ انتشار: 1398/02/24

قیمت هتل در مشهد در شب های قدر

هتل برای شب قدر در مشهد

با نزدیک شدن به ايام شب‌هاي قدر و سالروز ضربت خوردن حضرت علي (ع) شاهد تعداد زیادی از هموطنان عزیز برای سفر به مشهد هستیم. فضاي معنوی و روحاني در محل‌هاي برگزاري مراسم‌هاي شب قدر در مشهد به ویژه در حرم مطهر امام رضا(ع) سبب شده عده زیادی راغب به سفر به مشهد در این ایام عزیز باشند.  هر ساله در شب های قدر در حرم مطهر امام هشتم(ع) شاهد حضور صدها هزار نفر از زائرانی هستیم که از شهرهای مختلف کشور به مشهد آمده اند تا در جوار بارگاه منور رضوی این شب گرانقدر را به صبح رسانند. سفر به مشهد در این شب و روزهای عزیز نیازمند برنامه ریزی در زمینه مالی، زمان و... می باشد. با دانستن قیمت تعدادی از هتل های مشهد برای شب های قدر می توانید اندکی از برنامه ریزی مالی خود را انجام دهید.

هتل یکتا مشهد

هتل یک ستاره یکتا در مشهد از سال 92 آغاز به کار کرده است. یکی از مشخصه های هتل خوب در مشهد نزدیکی به حرم مطهر است که هتل یکتا مشهد این ویژگی را دارد. اتاق های هتل یک ستاره یکتا مشهد ساده و دلباز هستند. از همه مهم تر حس راحتی و آرامش است که اقامت در هتل یکتا مشهد به شما هدیه می دهد. محیط دنج و آرام هتل یکتا در مشهد به ویژه در ایام شلوغ سال شما را از هیاهو و ازدحام خیابان های نزدیک حرم مطهر دور می کند.

قیمت هتل یکتا در مشهد برای رزرو شب های قدر نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل یکتا : مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان سلما در مشهد از هتل های نوساز شهر مشهد می باشد که در خیابان امام رضا3 و حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر قرار گرفته است. نوساز بودن هتل سلما مشهد سبب شده از تمام لوازم و وسایل جدید و مدرن در هتل استفاده شود. با اینکه سلما، هتل آپارتمان است اما خدمات و امکانات ارائه شده آن در حد هتل های 2 ستاره می باشد. از دیگر مزایای هتل آپارتمان سلما مشهد کیفیت خوب غذای هتل سلماست.

قیمت رزرو هتل آپارتمان سلما مشهد در شب های قدر نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سلما مشهد: انتهاي خيابان امام رضا٣

هتل آپارتمان سلما مشهد 

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین در مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد می باشد. خدمات هتل آپارتمان آفرین مشهد در حد هتل های 2 و حتی 3 ستاره می باشد. هتل آفرین مشهد بواسطه امکانات خوب خود همیشه جزو پیشنهادات سایت زواران برای رزرو هتل در مشهد است. تمام اتاق ها و سوییت های هتل آپارتمان آفرین در مشهد بسیار بزرگ می باشد و تمامی آنها مبله و دارای آشپزخانه می باشند. هتل آپارتمان آفرین مشهد دارای فاز جدید می باشد که به تازگی افتتاح شده و دارای اتاق های بسیار نو می باشد که تمام درها و کابینت های آن MDF بسیار زیبا و باکیفیت هستند.

قیمت هتل آپارتمان آفرین مشهد برای رزرو و اقامت در شبهای قدر مشهد نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آفرین : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

رزرو هتل های مشهد برای اقامت شب های قدر در مشهد

اقامت در مشهد و رزرو هتل های مشهد در شب های قدر باید زودتر انجام شود. اگر قصد سفر به مشهد و استفاده از فیوضات معنوی در شب های قدر را دارید با سایت زواران تماس بگیرید و رزرو هتل در مشهد را با بهترین قیمت انجام دهید.

رزرو هتل در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/24


 

نماد اعتماد الکترونیکی