قیمت هتل در مشهد در خرداد98

تاریخ انتشار: 1398/03/23

قیمت هتل در مشهد در خرداد98

قیمت هتل های مشهد برای خرداد

بسیاری از هموطنان عزیز در انتهای خردادماه قصد سفر به مشهد دارند و به دلیل فرصت کمی که تا پایان خرداد باقی مانده بهتر است هرچه زودتر با سایت زواران تماس گرفته و رزرو هتل در مشهد را انجام دهید. انتهای خرداد به دلیل اتمام امتحانات، زمان بسیار مناسبی برای سفرهای خانوادگی می باشد پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و برای زیارت و گردش در این ایام به مشهد سفر کنید. با توجه به درخواست هموطنان عزیز قیمت هتل ها از درجه های مختلف را برای اواخر خرداد ماه در این مطلب زواران بررسی می کنیم.

هتل سهند مشهد

هتل سه ستاره سهند مشهد یکی از نزدیک ترین هتل های ستاره دار به حرم مطهر است که با قرار گرفتن در خیابان امام رضا2 مشهد حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا دارد. فضای داخلی هتل سهند در مشهد بسیار لوکس و تمیز می باشد. هتل سهند مشهد از سال 91 افتتاح شده است و دارای کیفیت غذایی بسیار خوبی می باشد که در رستوران شیک و بزرگ هتل سهند مشهد سرو می شود.

قیمت هتل سهند مشهد برای خردادماه نفری 160.000 تومان است.

آدرس هتل سهند : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه کربلا - جنب هتل کیانا

هتل سهند مشهد

هتل آتور مشهد

هتل آتور مشهد نیز دارای درجه سه ستاره و کیفیت و خدمات بسیار خوبی برای اقامت در مشهد می باشد. پیاده روی از هتل آتور تا حرم مشهد حدود 15 دقیقه است که این پیاده روی در خیابان باصفای امام رضا مشهد هم فال است و هم تماشا. کیفیت غذای خوب، فضای داخلی بزرگ و دلباز از دیگر ویژگی های هتل آتور در مشهد است.

قیمت اقامت با صبحانه در خرداد هتل آتور مشهد نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آتور مشهد : خیابان امام رضا-امام رضا 16 ساختمان دوم سمت راست

هتل آتور مشهد

هتل آپارتمان آنا مشهد

به جرات می توان گفت هتل آپارتمان آنا از باکیفیت ترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد می باشد. هر مسافری که خواهان رزرو هتل آپارتمان خوب در مشهد باشد قطعا یکی از پیشنهادات سایت زواران به وی هتل آنا مشهد است. بازسازی هتل آپارتمان آنا مشهد به تازگی و در سال 96 خدمات و کیفیت این هتل را ارتقا بخشیده است.

قیمت هتل آپارتمان آنا مشهد در نیمه دوم خرداد98 نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آنا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - رجب زاده 10

هتل آپارتمان آنا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/03/23


 

نماد اعتماد الکترونیکی